Dowiedz się więcej o stażach w InPost
Kariera

Dowiedz się więcej o stażach w InPost

18 Lipca 2019

Rozpoczynasz swoją karierę i szukasz znakomitych możliwości rozwoju? Kończysz studia i pragniesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Chcesz spróbować czegoś nowego i sprawdzić się w różnorodnych zadaniach? Skorzystaj z naszego programu stażowego w Warszawie lub Krakowie! W tym artykule znajdziesz wszystkie ważne informacje, które rozwieją Twoje wątpliwości. Czekamy właśnie na Ciebie!

Staż Kraków/Warszawa – kto może wziąć udział?

Szukanie pracy zaraz po zdobyciu dyplomu lub zdaniu matury może być nie lada wyzwaniem. Pracodawcy oczekują od kandydatów nie tylko szerokiej wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim wiedzy praktycznej. Ale jak pochwalić się szerokim doświadczeniem zawodowym skoro stawiamy dopiero pierwsze kroki w karierze? Jak mimo młodego wieku być atrakcyjnym w oczach rekruterów? Na szczęście jest na to rada! Po pierwsze, przyda się profesjonalnie przygotowane CV, a po drugie, warto wybrać się na staż. Podczas jego trwania poznamy funkcjonowanie firmy od podszewki, zdobędziemy nowe kwalifikacje, spotkamy nowych ludzi, ale przede wszystkim zdobędziemy praktyczne umiejętności, dzięki którym znalezienie pracy nie będzie stanowiło już problemu. W InPost zapraszamy na staż w Warszawie lub Krakowie uczniów szkół średnich, studentów IV i V roku oraz absolwentów uczelni wyższych do ukończenia 30 roku życia.

Więcej informacji o aktualnych ofertach stażowych znajdziesz tutaj:

https://inpost.pl/staze-w-inpost-sa

 

kraków staż

Staże IT i nie tylko Kraków/Warszawa – z InPost Twoja kariera nabierze rozpędu!

Wokół staży i praktyk narosło wiele mitów. Wielu ludzi uważa, że taka forma zatrudnienia nie pozwoli im nabyć nowych kompetencji, a obowiązki służbowe będą ograniczały się do obsługi kserokopiarki i parzenia kawy. Niektórzy sądzą też, że w ten sposób pracodawcy szukają taniej siły roboczej i nie oferują nic w zamian. Jeszcze kilka lat temu staże w większości przypadków były bezpłatne, ale to się zmieniło. Obecnie stażyści mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie. Ich zadania nie ograniczają się też do prostych czynności – podczas trwania praktyk wejdą w świat firmy, poznają wybrany zawód od podszewki i codziennie będą mierzyć się z nowymi wyzwaniami. Oczywiście jakość stażu zależy w dużej mierze od firmy, dlatego warto stawiać na najlepszych.

W InPost cenimy młodych entuzjastów, którzy pragną się rozwijać. Z tego względu przygotowaliśmy bogaty program stażowy, aby każdy znalazł coś dla siebie! Dużą popularnością w naszej firmie cieszy się praca w dynamicznie rozwijającym się dziale IT. Zatrudnienie w sektorze nowych technologii zapewnia znakomite perspektywy budowania kariery oraz wysokie zarobki w przyszłości. Staż IT pomoże Ci zaznajomić się z branżą, rozwinąć kompetencje miękkie, wykorzystać swoje praktyczne umiejętności w praktyce, a także zweryfikować plany zawodowe. Ponadto poznasz swoje mocne i słabe strony – dzięki temu dowiesz się, nad czym musisz jeszcze popracować. Staż IT nie jest dla Ciebie? Chcesz rozwijać się w innej dziedzinie? W takim razie dołącz do naszego Zespołu Administracji, gdzie poznasz tajniki pracy biurowej. Możesz również aplikować do Działu Analiz Sprzedaży albo Digital Marketingu, jeśli zależy Ci na realizacji ciekawych projektów.

Staż Kraków/Warszawa – dlaczego warto wybrać InPost?

Znalezienie odpowiedniej oferty stażowej to nie lada wyzwanie. W InPost chcemy, abyś maksymalnie wykorzystał miesiące praktyk. Nie ma mowy o nudzie! Możesz zapomnieć o żmudnych obowiązkach powtarzanych każdego dnia – gwarantujemy różnorodność zadań, bo tylko wtedy nauczysz się najwięcej! W trakcie tych kilku miesięcy przekształcisz zdobytą wiedzę w umiejętności praktyczne. Po zakończonym stażu otrzymasz od nas rekomendacje do dalszego rozwoju kariery zawodowej. Jesteśmy pewni, że znacznie łatwiej będzie Ci znaleźć satysfakcjonującą pracę i oczarować przyszłego pracodawcę. Jeśli spodoba Ci się w naszej firmie, chętnie nawiążemy z Tobą współpracę po zakończonych praktykach. To doskonała okazja, żeby się wykazać i otrzymać zatrudnienie w jednej z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw kurierskich w Polsce. Poza tym gwarantujemy przyjazną, swobodną atmosferę w zespole – tylko wówczas można realizować wspaniałe projekty i czuć satysfakcję z wykonywanej pracy! Podczas całego stażu w Krakowie lub Warszawie masz okazję współpracować z wykwalifikowanymi i doświadczonymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i dadzą merytoryczne wsparcie. Będziesz pod czujnym okiem Opiekuna, który wprowadzi Cię w specyfikę pracy i objaśni zakres obowiązków. Otrzymasz też atrakcyjne wynagrodzenie.

Staż – pierwszy poważny krok w karierze zawodowej

Stawianie pierwszych kroków na rynku pracy przysparza mnóstwo stresu – szczególnie gdy nie możemy się pochwalić co najmniej kilku letnim doświadczeniem zawodowym. Najlepiej zatem zacząć od interesującego stażu, dzięki któremu poznamy branżę i specyfikę pracy w strukturach firmy. Jeśli pragniesz dołączyć do zespołu InPost i razem z nami rozwinąć swoje umiejętności, nie zwlekaj – aplikuj już teraz!