Dwukierunkowa integracja platformy sklepów internetowych Sky-Shop z Paczkomatami InPost

Dwukierunkowa integracja oprogramowania sklepów Sky-Shop z Paczkomaty InPost daje klientom bardzo dużo możliwości oraz ułatwia pracę. Dzięki tej integracji wszystkie procesy wysyłki zamówień Paczkomatami można obsługiwać z poziomu panelu administracyjnego sklepu internetowego.
Dwukierunkowa integracja platformy sklepów internetowych Sky-Shop z Paczkomatami InPost

Zalety integracji platformy Sky-Shop z Paczkomaty InPost:

  •  Darmowa dwukierunkowa integracja Paczkomaty InPost ze Sky-Shop
  •  Zarządzanie wysyłką z poziomu panelu administracyjnego sklepu
  •  Generowanie etykiet Paczkomatów w formacie A4 oraz A6P
  •  Możliwość zmiany Paczkomatu docelowego
  •  Wybór Paczkomatu podczas składania zamówienia
  •  Zamawianie kuriera
  •  Szybkość działania
  •  Gwarantowane wsparcie techniczne

Integracja korzystnie wpływa na konkurencyjność e-sklepów dając możliwość oferowania taniej i szybkiej formy dostawy jaką są Paczkomaty InPost. 

125 milionów finansowania z KKR

InPost: 125 milionów finansowania z KKR

Funduszu Advent International, jeden z największych globalnych inwestorów private equity i KKR – amerykańska firma inwestycyjna zawarły porozumienie gwarantujące 125 mln euro finansowania dla InPost w okresie 5,5 roku. A to zwiększy skalę działania i uruchomi nowe lokalizacje Paczkomatów – obecnie sieć liczy już 3800 maszyn w całej Polsce, w tym także w małych miejscowościach.
InPost Partnerem w Allegro Smart

InPost Partnerem w Allegro Smart! Mamy już 3800 Paczkomatów®

Nasza firma została partnerem Allegro w nowatorskiej usłudze Allegro Smart!, w której za abonament w wysokości 49 zł będzie można odebrać 365 paczek w roku w ponad 3800 Paczkomatach® InPost w całej Polsce. Gwarancją jakości InPost jest terminowość usługi paczkomatowej na poziomie 97 % w D+1 (dzień po nadaniu)
smart allegro

InPost partnerem nowej usługi Allegro SMART!

Chcesz robić zakupy na największym portalu aukcyjnym w Polsce codziennie przez okrągły rok, paczki odbierać wygodnie w Paczkomatach, a za przesyłki płacić jedną, niewielką opłatę roczną? Teraz to możliwe. A wszystko dzięki rewolucyjnej usłudze Allegro SMART!