Gotowi do świąt? InPost uruchamia możliwość weekendowych nadań!
Dla biznesu

Gotowi do świąt? InPost uruchamia możliwość weekendowych nadań!

7 Listopada 2019

Święta tuż, tuż! Wielkimi krokami zbliża się najbardziej wyczekiwany i najgorętszy okres w ciągu roku. Szczególnie teraz liczy się sprawna logistyka i organizacja pracy. Aby mieć pewność, że nasi klienci otrzymają przesyłki w najkrótszym możliwym czasie, po raz kolejny uruchamiamy możliwość weekendowych nadań.

Wiemy, że niezależnie od tego, ile paczek wysyłasz, i jak duży prowadzisz biznes, okres przedświąteczny może być gorący również dla Ciebie. To właśnie dlatego specjalna opcja „Weekendowe nadania” będzie dostępna od 23 listopada do 15 grudnia 2019 r.

Jak nadać przesyłkę w weekend?

Aby skorzystać z tej możliwości, należy zalogować się za pomocą właściwego systemu (Managera Paczek lub WebTruckera) przejść na stronę z formularzem odbioru paczek a następnie wypełnić odpowiednie dane i wysłać zlecenie. Formularz dostępny będzie od 20 listopada do 14 grudnia.

  1. Jeśli chcesz, żeby kurier odebrał paczki w sobotę, wypełnij formularz w piątek do godziny 14:00.
  2. Jeśli chcesz, żeby kurier odebrał paczki w niedzielę, wypełnij formularz w sobotę do godziny 12:00.

Zlecenia realizowane będą przez naszych kurierów od 23 listopada do 15 grudnia 2019 r. w godzinach:

  • sobota – 08:00-12:00 oraz 12:00-16:00.
  • niedziela 08:00-13:00.

Mamy nadzieję, że możliwość weekendowych nadań sprawi, że wszystkie paczki dotrą na czas, a zbliżające się święta przebiegną w spokojnej atmosferze. Robimy wszystko, aby zapewnić stałą, kompleksową i profesjonalną usługę logistyczną.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z opiekunem handlowym.

Zespół InPost