Gramy do jednej bramki! InPost Sponsorem Strategicznym reprezentacji Polski w piłce nożnej
Piłka

Gramy do jednej bramki! InPost Sponsorem Strategicznym reprezentacji Polski w piłce nożnej

30 Maja 2022

W InPost na co dzień wspieramy sportowców, gramy #fairplay i wiemy, że dzięki motywacji i samozaparciu można osiągnąć właściwie wszystko. Wierzymy też w to, że dobra strategia i gra do jednej bramki to klucz do sukcesu. Zarówno w sporcie, jak i w biznesie. Właśnie dlatego, podpisaliśmy umowę sponsorską z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i od teraz, jako Sponsor Strategiczny, mamy zaszczyt wspierać reprezentację Polski.

Piłka nożna to sport, który w naszym kraju budzi ogromny entuzjazm, łączy pokolenia, gromadzi na stadionach, jak i przed telewizorami miliony Polaków. Zdrowa rywalizacja, sportowy duch i determinacja to wartości wpisane w DNA marki InPost. W związku z tym, z ogromną przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy umowę sponsorską z Polskim Związkiem Piłki Nożnej.

W ramach umowy, InPost został Sponsorem Strategicznym Piłkarskiej reprezentacji Polski, kadry kobiecej oraz kadr młodzieżowych. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej wyjątkowej społeczności!

„W InPost wierzymy, że kluczem do sukcesu jest innowacyjność i zaangażowanie, ale przede wszystkim zgrany zespół i silny, odpowiedzialny leadership. Taką polską reprezentację, pod wodzą Roberta Lewandowskiego, chcemy oglądać i wspierać! W taką też inwestujemy. W sporcie, jak i w biznesie, raz jest ciężko, a raz wiatr wieje w skrzydła – wierzymy, że nasza inwestycja, połączona z konsekwentną pracą i zapałem zespołu, przyniosą efekty, z których wszyscy będziemy dumni. Do zobaczenia na trybunach!” – powiedział Rafał Brzoska, założyciel i prezes zarządu InPost.

Dzięki tej współpracy będziecie mogli zobaczyć logotyp InPost m.in. na strojach treningowych reprezentacji, nośnikach reklamowych podczas meczy reprezentacji Polski rozgrywanych w naszym kraju. Logo InPost pojawi się także w materiałach marketingowych PZPN oraz ściankach sponsorskich w czasie konferencji prasowych, na stronie internetowej PZPN, stronie „Łączy nas piłka” oraz biletach i programach meczowych.

 

Wszyscy wiemy, że piłka nożna to sport zespołowy, a sportowe emocje najlepiej przeżywać wspólnie i… na stadionie!

 

Właśnie dlatego, specjalnie z myślą o naszych Klientach, zorganizowaliśmy konkurs na naszym Facebooku, w którym do wygrania są podwójne bilety na mecze reprezentacji Polski. Wszystko po to, aby móc kibicować RAZEM!

Piłka w grze! Jesteśmy przekonani, że wartości reprezentowane przez InPost takie jak motywacja, odwaga w działaniu, ambicja i gra zespołowa są spójne z duchem walki reprezentacji Polski. #RazemDoCelu!

Po więcej sportowych informacji zapraszamy na stronę: https://inpost.pl/dla-kibica