Growth Experts Academy

5 października 2015 roku odbędzie się w Krakowie Konferencja Growth Experts Academy, która poprowadzona zostanie przez największych, światowych ekspertów w biznesie. Organizatorzy zapraszają na Konferencję przede wszystkim właścicieli firm, osoby w zarządach, managerów, dyrektorów handlowych i wszystkich tych, którzy aktywnie działają w biznesie. 
GROWTH EXPERTS ACADEMY

Uczestnicząc w ośmiogodzinnej Konferencji pogłębisz swoją wiedzę na temat prowadzenia firmy i zarządzania zespołem, poznasz skuteczne metody sprzedaży oraz zdobędziesz nowe kontakty biznesowe. Jednym słowem, nauczysz się biznesu od praktyków, czerpiąc cenne informacje z ich wiedzy i wieloletniego doświadczenia.

W czasie konferencji przeprowadzony będzie wywiad pt.: Od roznoszenia ulotek do globalnego sukcesu Paczkomatów, z Rafałem Brzoską - twórcą, założycielem i współwłaścicielem Grupy Integer.pl, która inicjuje i realizuje nowatorskie projekty biznesowe, promując w ten sposób innowacyjne rozwiązania „made in Poland”. Ponadto, w czasie seminariów posłuchać będzie można wykładów prowadzonych przez: Andrása  Avidor, Ryszarda Chmurę i Andrzeja Borcza. Punktem kulminacyjnym Konferencji będzie wykład światowego lidera biznesu - Briana Tracy.

Już dzisiaj zdecyduj się na udział w Konferencji. Poznaj metody zarządzania, które zrewolucjonizują Twój biznes.

Promocja Legimi i InPost

Wakacyjny ebook - lekka lektura na lato

Czym byłby wakacyjny odpoczynek bez dobrej książki? Dzięki promocji InPost i Legimi w trakcie najbliższego urlopu z pewnością nie będziesz się nudzić. Wystarczy odebrać paczkę z Paczkomatu i postępować zgodnie ze wskazówkami, które znajdziesz poniżej. 
Nowa oferta InPost i Allegro

Nowa oferta InPost i Allegro. Sprawdź, co się zmieni

Codziennie z platformy Allegro korzystają miliony osób i to właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy nową, jeszcze lepszą ofertę Allegro InPost. Od 9 lipca 2018 r. dostawy zarówno do Paczkomatów jak i do domu już następnego dnia w atrakcyjnej cenie. Zobacz, co dokładnie się zmieni.