Growth Experts Academy

5 października 2015 roku odbędzie się w Krakowie Konferencja Growth Experts Academy, która poprowadzona zostanie przez największych, światowych ekspertów w biznesie. Organizatorzy zapraszają na Konferencję przede wszystkim właścicieli firm, osoby w zarządach, managerów, dyrektorów handlowych i wszystkich tych, którzy aktywnie działają w biznesie. 
GROWTH EXPERTS ACADEMY

Uczestnicząc w ośmiogodzinnej Konferencji pogłębisz swoją wiedzę na temat prowadzenia firmy i zarządzania zespołem, poznasz skuteczne metody sprzedaży oraz zdobędziesz nowe kontakty biznesowe. Jednym słowem, nauczysz się biznesu od praktyków, czerpiąc cenne informacje z ich wiedzy i wieloletniego doświadczenia.

W czasie konferencji przeprowadzony będzie wywiad pt.: Od roznoszenia ulotek do globalnego sukcesu Paczkomatów, z Rafałem Brzoską - twórcą, założycielem i współwłaścicielem Grupy Integer.pl, która inicjuje i realizuje nowatorskie projekty biznesowe, promując w ten sposób innowacyjne rozwiązania „made in Poland”. Ponadto, w czasie seminariów posłuchać będzie można wykładów prowadzonych przez: Andrása  Avidor, Ryszarda Chmurę i Andrzeja Borcza. Punktem kulminacyjnym Konferencji będzie wykład światowego lidera biznesu - Briana Tracy.

Już dzisiaj zdecyduj się na udział w Konferencji. Poznaj metody zarządzania, które zrewolucjonizują Twój biznes.

Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy kolejny powód do radości – nasza sieć Paczkomatów liczy już 4000 maszyn, a będzie jeszcze więcej. Czterotysięczna maszyna trafiła do dużej wsi gminnej Suchy Las, leżącej w Wielkopolsce. Do końca roku chcemy mieć 4500 lokalizacji w Polsce. W okresie styczeń – wrzesień 2018 roku dostarczyliśmy ponad 53 mln przesyłek, czyli o 48,8% więcej rok do roku.
Magazynowanie paczek w POP

Odbieraj paczki, póki gorące!

Zbliża się sezon wyprzedażowy oraz świąteczny, czyli najgorętszy okres dla naszych Kurierów. Aby oszczędzić czas naszych Klientów, od początku października testujemy nowe rozwiązanie. Teraz, paczki będziesz mógł odebrać szybciej i sprawniej, nie martwiąc się przepełnionym Paczkomatem. Zobacz, na czym polega magazynowanie.