Growth Experts Academy

5 października 2015 roku odbędzie się w Krakowie Konferencja Growth Experts Academy, która poprowadzona zostanie przez największych, światowych ekspertów w biznesie. Organizatorzy zapraszają na Konferencję przede wszystkim właścicieli firm, osoby w zarządach, managerów, dyrektorów handlowych i wszystkich tych, którzy aktywnie działają w biznesie. 
GROWTH EXPERTS ACADEMY

Uczestnicząc w ośmiogodzinnej Konferencji pogłębisz swoją wiedzę na temat prowadzenia firmy i zarządzania zespołem, poznasz skuteczne metody sprzedaży oraz zdobędziesz nowe kontakty biznesowe. Jednym słowem, nauczysz się biznesu od praktyków, czerpiąc cenne informacje z ich wiedzy i wieloletniego doświadczenia.

W czasie konferencji przeprowadzony będzie wywiad pt.: Od roznoszenia ulotek do globalnego sukcesu Paczkomatów, z Rafałem Brzoską - twórcą, założycielem i współwłaścicielem Grupy Integer.pl, która inicjuje i realizuje nowatorskie projekty biznesowe, promując w ten sposób innowacyjne rozwiązania „made in Poland”. Ponadto, w czasie seminariów posłuchać będzie można wykładów prowadzonych przez: Andrása  Avidor, Ryszarda Chmurę i Andrzeja Borcza. Punktem kulminacyjnym Konferencji będzie wykład światowego lidera biznesu - Briana Tracy.

Już dzisiaj zdecyduj się na udział w Konferencji. Poznaj metody zarządzania, które zrewolucjonizują Twój biznes.

walentynkowa loteria InPost InLove

Zakochany InPost!

Wystartowała wielka loteria Walentynkowa InPost InLove! Do zgarnięcia jest ponad pół miliona nagród gwarantowanych i nagroda główna kultowy Fiat 500!