Harmonogram specjalny usługi Paczka w Weekend w dniach 7-10.10.

Harmonogram specjalny usługi Paczka w Weekend w dniach 7-10.10.

4 Października 2021

Drogi kliencie

W trosce o bezpieczeństwo i niezawodność naszych systemów informatycznych oraz mając na celu ich stały rozwój, w dniu 10.10.2021, w godzinach 00:01-23:59 (24 godziny) planujemy prace serwisowe.

W związku z planowaną przerwą techniczną – usługa Paczka w Weekend (PwW) będzie realizowana według specjalnego harmonogramu:

 1. 7 października (czwartek) – możliwe będzie generowanie etykiet z usługą PwW w narzędziach elektronicznych InPost – od godziny 20:00 (tryb standardowy);
 2. 8 października (piątek) – nadawanie przesyłek z usługą PwW:
 • dla Klientów bez stałych odbiorów – nadawanie przesyłek w Paczkomatach i PaczkoPunktach oraz zlecenia odbiorów kurierskich ad-hoc, będzie możliwe do godzin granicznych zgodnie z obecną organizacją nadań przesyłek:
  strefa A – godzina graniczna 16:00;
  strefa B – godzina graniczna 15:00;
  strefa C – godzina graniczna 14:00;
  strefa D – godzina graniczna 13:00.

Przyporządkowanie do strefy możesz sprawdzić tutaj.

 • dla Klientów ze stałymi odbiorami – nadawanie przesyłek będzie przebiegało wg indywidualnych ustaleń dla stałego zlecenia w dni powszednie; systemy informatyczne InPost umożliwią generowanie etykiet z usługą PwW do godziny 17:00.
 1. 9 października (sobota) –będą realizowane doręczenia przesyłek z usługą PwW (nadanych w piątek); wstrzymane będą odbiory przesyłek (w tym także odbiór z Paczkomatów i PaczkoPunktów);
 2. 10 października (niedziela) – w związku z zaplanowanymi pracami serwisowymi, nie będą doręczane przesyłki z usługą Paczka w Weekend.

Pozdrawiamy,

Zespół InPost