Hej, to już 11 000 Paczkomatów!

Hej, to już 11 000 Paczkomatów!

11 lutego 2021

 

Nie powiedzieliśmy ostatniego słowa! Jak mawia klasyk: czyny, nie słowa – dlatego przekonujemy Was o tym każdego dnia, każdego tygodnia i każdego miesiąca. Tym razem z dumą informujemy, że mamy już 11 000 Paczkomatów w całej Polsce i… apetyt na znacznie, znacznie więcej – w 2021 roku planujemy stawiać aż 100 nowych Paczkomatów tygodniowo! Piękny #11000 stanął właśnie w stolicy polskich Tatr, czyli w Zakopanem. 

Zakopane to pod wieloma względami miejsce wyjątkowe. Jedną z największych atrakcji stolicy polskich Tatr jest bez wątpienia niepowtarzalny i wciąż żywy folklor góralski – można go odnaleźć w kulturze,  w charakterystycznych strojach, muzyce czy architekturze. 

Projektem #11000 chcieliśmy podkreślić, że regionalność, a zwłaszcza jej naturalny charakter, jest nam szczególnie bliska – doceniamy ją, jak nigdy wcześniej. Fakt, że Paczkomat #11000 stanął właśnie w Zakopanem był dla nas „propozycją nie do odrzucenia”, bo już dawno wypatrywaliśmy tylko okazji, by oddać hołd wyjątkowej kulturze podhalańskiej i wpisać Paczkomat w klimatyczną tkankę miejską. 

Jedenastotysięczny Paczkomat stanął przy ulicy Walkosze 4C – już teraz zapraszamy Was do odbierania i nadawania z niego przesyłek. Przy okazji, rzućcie okiem na ten fantastyczny projekt i dajcie znać w mediach społecznościowych, co o nim myślicie! 

Wraz z postawieniem Paczkomatu #11000, mamy dla Was też kolejny breaking news: w tym roku chcemy stawiać aż 100 Paczkomatów tygodniowo! Tak więc… niezależnie od tego, czy mieszkacie na wsi czy w dużym mieście – Paczkomat będzie zawsze blisko i często po prostu tuż za rogiem.

Przypominamy, że paczki z Paczkomatów możecie odbierać szybciej przy pomocy zdalnego otwierania skrytek – aplikację InPost Mobile pobierzecie z oficjalnych sklepów Google Play, App Store, a także z Huawei AppGallery

Funkcjonalność nadawania paczek bez etykiety z poziomu InPost Mobile jest dostępna w najnowszej wersji aplikacji (po aktualizacji).