Ho, ho, ho! Świąteczny Paczkomat nr 16 000 stanął w Gorzowie Wielkopolskim

Ho, ho, ho! Świąteczny Paczkomat nr 16 000 stanął w Gorzowie Wielkopolskim

21 Grudnia 2021

W InPost z końcem roku absolutnie nie zwalniamy! Wręcz przeciwnie: meldujemy, że świąteczny Paczkomat o okrągłym numerze 16 000 stanął w Gorzowie Wielkopolskim. 

Cały czas dbamy o rozwój naszej ekologicznej sieci Paczkomatów. Chcemy, aby każdy z klientów InPost mógł powiedzieć, że swój Paczkomat ma tuż za rogiem.

Mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego od teraz mogą odbierać świąteczne przesyłki z wyjątkowego Paczkomatu, który znajduje się przy ulicy Paderewskiego 4. 

Dlaczego wyjątkowego? A dlatego, że łączy on okrągłą liczbę 16 000 ze świątecznym designem, posiada czujnik, który mierzy jakość powietrza, a poza tym otoczony jest antysmogową kostką brukową, która posiada wyjątkowe właściwości oczyszczające powietrze. Aktywna powierzchnia betonu wykorzystuje naturalne zjawiska - czyli promieniowanie słoneczne i wody opadowe – do przyspieszania procesu rozpadu szkodliwych związków w otoczeniu. Jak widzicie, oba te rozwiązania wpisują się w nasze działania proekologiczne. 

Cieszymy się, że wybieracie Paczkomaty! Wybór dostawy do jednego z Paczkomatów InPost to najbardziej ekologiczna forma zakupów internetowych. Z naszych analiz wynika, że zamówienie przesyłki do Paczkomatu zmniejsza emisję CO2 nawet o 75% w porównaniu do dostawy bezpośrednio do domu klienta!

„Sieć Paczkomatów InPost jest wyjątkowa nie tylko ze względu na zasięg – ale przede wszystkim na niepowtarzalną i niedostępną w Polsce ani w Europie innowacyjność. Wprowadziliśmy mnóstwo autorskich udogodnień i cały czas pracujemy nad nowymi. Żadna znana mi podobna maszyna na świecie nie ma takich funkcjonalności, jak my. Do tego wyjątkowa szybkość dostaw – już w 20 miastach w Polsce oferujemy dostawy tego samego dnia – sprawia, że mamy przewagę konkurencyjną nad każdym innymi operatorami logistycznymi” – podkreśla Rafał Brzoska, prezes InPost.

Wszystkich mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego zapraszamy do zamawiania, odbierania i nadawania paczek w nowym Paczkomacie. Świąteczny klimat dodatkowo podbija mieniąca się światełkami girlanda, która pachnie lasem (sprawdzaliśmy!). 

Pamiętajcie, że świąteczne paczki odbierzecie i nadacie bez etykiety w każdym w 16 000 Paczkomatów w Polsce z pomocą naszej wielokrotnie nagradzanej aplikacji InPost Mobile! Przy okazji przypominamy, że aplikację pobierzecie z oficjalnych sklepów Google Play, App Store, a także z Huawei AppGallery.