InPost Fresh w kolejnych czterech miastach!

InPost Fresh w kolejnych czterech miastach!

28 Lipca 2022

Nowe miasta dołączyły do InPost Fresh! Teraz zakupy spożywcze z dostawą pod same drzwi zrobią również mieszkańcy Katowic, Sosnowca, Czeladzi i Mysłowic!

Do tej pory usługa ta była dostępna dla klientów z Warszawy, Krakowa oraz Łodzi, ale InPost Fresh się nie zatrzymuje! Stale poszerzamy zakres naszych usług.

Aplikacja InPost Fresh pozwala łatwo, szybko i bez wychodzenia z domu wykonać codzienne zakupy, które już następnego dnia – specjalnym transportem z kontrolowaną temperaturą – dostarczy kurier InPost. Do skorzystania z usługi potrzebna jest tylko nasza aplikacja.

W asortymencie dostępnych jest ponad 11 000 produktów z oferty sieci Carrefour oraz ponad 9 800 z sieci Makro, która oferuje swoje produkty w Warszawie i Łodzi. W ofercie InPost Fresh znajdują się artykuły spożywcze, takie jak: świeże warzywa i owoce, pieczywo, mięso czy ryby, a także dania gotowe, artykuły dla zwierząt, środki czystości czy chemia domowa. Minimalna kwota zamówienia to 100 zł. Aktualni klienci Carrefour mogą skorzystać również ze specjalnej oferty darmowej dostawy.

"Żyjemy coraz szybciej, a przy tym chcemy spędzać jak najwięcej czasu z najbliższymi, dlatego dla wielu naszych klientów możliwość zrobienia codziennych zakupów w kilkadziesiąt sekund, tylko za pomocą aplikacji jest bezcenna. Pozwala ona zaoszczędzić czas na dojazdach do sklepów, samych zakupach oraz kolejkach przy kasach. Nie jest więc dla nas zaskoczeniem, że klienci z kolejnych miast także chcą mieć możliwość korzystania z tej wyjątkowo wygodnej formy zakupów. Dlatego zdecydowaliśmy się na zwiększenie jej zasięgu o kolejne miasta. Choć Carrefour jest dla InPost Fresh drugim partnerem, to teraz oferuje swoje produkty w największej liczbie miast. Co ważne, format ten jest otwarty także dla na innych firm z którymi cały czas rozmawiamy" – powiedział Rafał Brzoska, założyciel i prezes zarządu InPost.

Gorąco zachęcamy Was do ściągnięcia aplikacji InPost Fresh i sprawdzenia, jak szybkie, wygodne i intuicyjne mogą być codzienne zakupy! 😊

Czas na zakupy ze świeżą dostawą! Apkę InPost Fresh pobierzecie z oficjalnych sklepów GooglePlay i AppStore.