InPost Fulfillment - nowa usługa dla klientów e-commerce
Dla biznesu Fulfillment

InPost Fulfillment - nowa usługa dla klientów e-commerce

31 Lipca 2019

Z przyjemnością informujemy, że poszerzyliśmy swoją działalność o nową usługę logistyczną dedykowaną klientom biznesowym. InPost Fulfillment to całościowe rozwiązanie szyte na miarę e-commerce, które nie tylko umożliwia dostęp do naszej infrastruktury i know-how, ale przede wszystkim wspiera na każdym etapie procesów magazynowych.

Oddelegowanie działań logistycznych do zewnętrznego operatora to coraz częstsza praktyka wśród sklepów internetowych. Takie rozwiązanie ma ważną zaletę – pozwala przedsiębiorcom skupić się na rozwoju własnego biznesu oraz generowaniu sprzedaży i nie martwić się o kwestie związane z zapleczem magazynowym, pakowaniem towaru i wysyłką. Jest to szczególnie istotne dla małych i średnich sklepów e-commerce, które często nie mogą sobie pozwolić na utrzymywanie własnych magazynów. Outsourcing jest idealnym rozwiązaniem, aby móc swobodnie się rozwijać i jednocześnie zapewnić swoim klientom najwyższą jakość dostawy. Kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniego partnera logistycznego, który nie tylko zaoferuje najwyższą jakość usług ale także zautomatyzuje cały proces w oparciu o własne doświadczenie.

 

Kompleksowa logistyka dla e-commerce

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu rozwiązań skrojonych na potrzeby rynku B2C e-commerce, a e-fullfilment jest kolejnym udogodnieniem, jakie możemy zaoferować swoim klientom. Samo działanie e-commerce fulfillment jest bardzo proste – towar sprzedawany przez klienta trafia do naszego magazynu, gdzie zostaje szybko przyjęty na stan magazynowy i udostępniony do sprzedaży. Aby ograniczyć ryzyko pomyłek przy wysyłkach, każda dostawa jest starannie weryfikowana. Dodatkowo, najbardziej popularne produkty umieszczamy tak, aby zapewnić sobie do nich łatwy dostęp podczas procesu kompletacji zamówień. Co istotne, powierzchnia wynajmowanego magazynu nie jest ograniczona, gdyż rośnie wraz z rozwojem konkretnego partnera e-commerce.

 

 

E-commerce Fulfillment - synergia z InPost Paczkomaty i InPost Kurier

Bliskie sąsiedztwo Sortowni Centralnej InPost gwarantuje sprawny proces logistyczny dla sklepów internetowych. Jesteśmy w stanie jeszcze tego samego dnia wysłać zamówienia otrzymane do godziny 20.00, a dostosowany do potrzeb rynku e-commerce system WMS zapobiega pomyłkom przy kompletacji zamówień. Klient ma również możliwość wyboru opakowania i wypełniaczy, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia przesyłek.

InPost Fulfillment opiera się na synergii z pozostałymi usługami logistycznymi – InPost Paczkomaty i InPost Kurier, ale nasza oferta obejmuje również usługi innych przewoźników funkcjonujących na rynku polskim oraz międzynarodowym. Dajemy naszym fullfilmentowym klientom wybór – może korzystać z naszych stawek bądź nadal pracować na umowie z danym przewoźnikiem. Oferujemy także szereg dodatkowych spersonalizowanych usług, takich jak: obsługa zwrotów towaru, zakup opakowań, dołączanie ulotek i dokumentów oraz etykietowanie.

Zachęcamy do sprawdzenia oferowanych przez nas możliwości i kontakt z doradcą na dedykowanej stronie InPost Fulfillment»​​​​​​​

Rozwiń swój biznes z InPost Fulfillment

Magazynowanie, pakowanie, wysyłka – nie musisz tego robić sam! Oddaj to w ręce profesjonalistów.

Poświęć 1 minutę i zostaw kontakt do siebie, aby zyskać więcej czasu i zredukować koszty.


  • Błyskawiczna dostawa
  • Redukcja kosztów
  • Zero problemów z wysyłką
  • Obsługa szczytów sprzedaży
  • Oferta szyta na miarę
  • Brak minimalnej liczby wysyłek

Wypełnij formularz, a szybko oddzwonimy

Dzieje się u nas dużo dobrego. Chcesz być na bieżąco? Jeśli to jeszcze przed Tobą, wyraź zgodę na otrzymywanie od InPost sp. z o.o. informacji o promocjach, produktach i usługach InPost sp. z o.o., innych spółek z Grupy Integer oraz podmiotów współpracujących z tymi spółkami za pośrednictwem:

Powyższe zgody są dobrowolne. Możesz wycofać je w każdym czasie poprzez wysłanie żądania na następujący adres e-mail: [email protected]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Administratorem Twoich danych osobowych jest InPost sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-727), przy ul. Pana Tadeusza 4.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce Prywatności.