InPost i Shopee ogłaszają partnerstwo strategiczne!

InPost i Shopee ogłaszają partnerstwo strategiczne!

23 Czerwca 2022

Z przyjemnością informujemy, że InPost, jako lider wśród platform dostaw dla e-commerce, nawiązał z platformą zakupową Shopee partnerstwo strategiczne.

Od początku swojej obecności na polskim rynku, Shopee buduje sieć lokalnych, zaufanych partnerów logistycznych. Nie mogło w niej zabraknąć i nas! Aby oferować klientom platformy wygodną i ekspresową dostawę, zdecydowaliśmy się na wzmocnienie współpracy i podpisaliśmy partnerstwo strategiczne.

Nasza współpraca z Shopee zapewni użytkownikom wysoką jakość usług, bezproblemowe zakupy, a także wygodną i szybką dostawę do domu lub wybranego Paczkomatu InPost. Będziemy również wspólnie pracować nad tworzeniem nowych rozwiązań logistycznych, aby dawać kupującym jeszcze większy wybór opcji, które będą dopasowane do ich indywidualnych oczekiwań.

„Dostawy do naszych Paczkomatów są najczęściej wybieraną formą dostawy przez klientów e-commerce w Polsce. Cieszymy się, że do tego grona dołączają klienci Shopee. Paczkomaty InPost zwiększyły wydajność usług logistycznych, a o ich sukcesie zadecydowała też szybkość dostaw - aż 98% przesyłek dostarczanych jest już następnego dnia po nadaniu! Wierzymy, że gwarantowana jakość dostaw InPost będzie wyjątkową ofertą dla naszych wspólnych odbiorców” – mówi Dagmara Brzezińska, wiceprezes zarządu InPost ds. sprzedaży.

Shopee skupia się przede wszystkim na komforcie swoich klientów, aby mogli korzystać z platformy szybko i wygodnie. W InPost niezmiennie dbamy o najlepszą jakość dostawy, nie zapominając przy tym o aspektach ekologicznych i zmniejszaniu emisji CO2. Według naszych danych, dostawy do Paczkomatów InPost są najbardziej ekologiczną formą dystrybucji przesyłek – pozwalają obniżyć emisję CO2 nawet o 75%, w porównaniu do poziomu emisji przy indywidualnych dostawach do domów. InPost i Shopee zamierzają współpracować nie tylko pod kątem ścisłej integracji Paczkomatów z systemem logistycznym platformy, ale również w zakresie szukania nowych sposobów na wywarcie pozytywnego  wpływu w obszarze zrównoważonej logistyki.

„W Shopee dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym użytkownikom wygodne i bezproblemowe zakupy. Cieszę się, że możemy zacieśnić naszą współpracę z InPost, który jest wiodącym na polskim rynku dostawcą usług logistycznych i naszym zaufanym partnerem od początku działalności w Polsce. Dzięki temu będziemy mogli sprostać rosnącym potrzebom naszych użytkowników. Oznacza to zapewnienie kupującym niezawodnych opcji przesyłki za darmo lub w przystępnych cenach, a także pomoc sprzedawcom w szybkiej i skutecznej wysyłce” – mówi Ian Ho, Head of Shopee Poland.

Nasza dalsza współpraca z Shopee obejmować będzie również wspólne działania marketingowe i wiele atrakcyjnych akcji promocyjnych dla użytkowników platformy. Stay tuned! 😊