InPost i Vinted.pl łączą siły!
Dla prasy Dla biznesu

InPost i Vinted.pl łączą siły!

28 Października 2019

Skorzystaj z darmowej dostawy do Paczkomatu InPost do 21 listopada 2019!

Jesteśmy dumni, że możemy to napisać: InPost rozpoczął współpracę z Vinted.pl i obsługuje dostawy dla jednej z największych platform wymiany i sprzedaży odzieży oraz akcesoriów w kraju. Z tej okazji, użytkownicy serwisu mogą nadawać i odbierać swoje przesyłki w Paczkomatach InPost za darmo aż do 21 listopada!

Masz dużo niepotrzebnych ubrań, w których nie chodzisz? Chcesz odświeżyć swoją szafę przy okazji nie wydając fortuny na markowe rzeczy? A może po prostu popierasz trend zero waste i uważasz, że warto dbać o środowisko również w kontekście odzieży? Vinted.pl to serwis, który umożliwia sprzedaż lub wymianę wysokiej jakości używanej odzieży i innych akcesoriów – dodawanie ogłoszeń nic nie kosztuje! Platforma ma już 12 milionową społeczność i ciągle się rozwija. Tu swoje nowe życie zyskują rzeczy niepotrzebne jednym, a przydatne nowym użytkownikom. Często można tu znaleźć modowe perełki z metkami prestiżowych marek w świetnych cenach.

Zarówno InPost, jak i Vinted aktywnie wspierają działania proekologiczne. Inwestujemy w samochody elektryczne (do 2020 roku 30% naszej floty będą stanowić samochody elektryczne), dostarczamy wiele paczek do jednego Paczkomatu, by redukować emisję CO2 do atmosfery i zużywać mniej paliwa. Jesteśmy „eko”, bo wiemy, że od tego zależy jakość naszego codziennego życia.

Paczkomaty InPost idealnie wpisują się w profil działalności Vinted.pl i odpowiadają na potrzeby użytkowniczek, które wspierają trend second hand. To najkorzystniejsza opcja dla osób, które szybko i wygodnie chcą wysyłać oraz odbierać rzeczy udostępnione w serwisie. Warto wspomnieć, że sieć Paczkomatów Inpost liczy obecnie ponad 5000 urządzeń w całej Polsce. Klienci e-commerce cenią tę formę odbiorów przede wszystkim za nieograniczoną dostępność 24h/7, wygodę, funkcjonalność, swobodę korzystania i niewysokie koszty. W 2018 roku dostarczyliśmy ponad 86 mln przesyłek!

Na potrzeby użytkowniczek serwisu odpowiada również aplikacja InPost Mobile, zawierająca wszystkie dane dotyczące realizacji dostawy. Obecnie to najnowocześniejsze i najbardziej intuicyjne rozwiązanie, które w pełnym zakresie chroni wszelkie operacje i przede wszystkim skraca czas obsługi.

Mamy nadzieję, że współpraca Vinted.pl i InPost wpłynie na wzrost sprzedaży ubrań „z drugiej ręki” i umożliwi kształtowanie przyjaznych dla środowiska postaw, od których zależy nasza przyszłość.

Nie czekaj – daj nowe życie starym rzeczom! 😊


Czytaj również