InPost ma już 8000 Paczkomatów!

InPost ma już 8000 Paczkomatów!

20 Września 2020

Paczkomat #8000 jest jednym z pierwszych urządzeń z nowego typu „L” i „U”

Z dumą informujemy, że Paczkomat numer 8000 stanął w Krakowie, przy ulicy Myśliwskiej 51 – to jeden z pierwszych Paczkomatów, które dostosowują się do otoczenia dzięki specjalnej konstrukcji na kształt liter „L” i „U”.  To jeszcze nie koniec świetnych wiadomości. Tempo rozwoju sieci Paczkomatów już teraz jest niezwykle dynamiczne, ale przyspieszy jeszcze bardziej dzięki nowemu projektowi firmy o nazwie Paczkomaty InDoor.

„Sieć Paczkomatów rośnie w ekspresowym tempie – od listopada zeszłego roku do końca tegorocznych wakacji postawiliśmy w całej Polsce już 2000 nowych maszyn. Z uwagi na małą dostępność miejsca w największych miastach wprowadziliśmy nowe urządzenia – typu „L” i „U” – które swoim kształtem dostosowują się do otoczenia. Taki właśnie Paczkomat trafił do Krakowa jako urządzenie nr 8000 w naszej sieci w Polsce. Musimy nadążać za popytem na nasze usługi – w okresie pandemii wiele nowych klientów zaufało nam i zdecydowało się odbierać oraz nadawać swoje przesyłki bezpiecznie, bez kontaktu z innymi ludźmi. W najbliższej przyszłości jeszcze bardziej zwiększy się wygoda i dostęp do Paczkomatów. Rozpoczęliśmy stawianie maszyn wewnątrz budynków – już wkrótce odbierzecie swoje przesyłki w waszym biurze, ulubionej galerii, a może nawet w budynku, w którym mieszkacie”powiedział Rafał Brzoska, założyciel i prezes InPost.

Dotychczas nasze Paczkomaty były stawiane na powierzchniach zewnętrznych. Obserwując rynek i dostrzegając zapotrzebowanie, zdecydowaliśmy się wprowadzić Paczkomaty InDoor, które nadają się idealnie do instalacji wewnątrz budynków. Tym samym już wkrótce Paczkomaty zobaczymy także w biurowcach, blokach, galeriach handlowych i innych nowoczesnych obiektach usługowych i mieszkalnych.

Właściciele nieruchomości, udostępniając swoim mieszkańcom Paczkomaty InDoor, zapewniają im najkorzystniejszą i najpopularniejszą opcję odbioru zakupów, jednocześnie przyciągając okolicznych mieszkańców do danej lokalizacji – co pozwala generować dodatkowe zyski sklepom i punktom usługowym.

Gorąco zachęcamy wszystkich do wizyty w Krakowie i obejrzenia Paczkomatu numer #8000. Przypominamy, że oczywiście można do niego zamawiać przesyłki, a także odbierać je zdalnie przy pomocy aplikacji InPost Mobile. 

Jeśli nie macie jeszcze aplikacji na swoim telefonie, to zapraszamy do jej pobrania z oficjalnych sklepów Google Play, App Store i Huawei AppGallery.