InPost Mobile – paczki zawsze pod ręką

InPost Mobile – paczki zawsze pod ręką

18 lutego 2019

Nowa aplikacja InPost Mobile jest już dostępna! A wraz z nią szereg przydatnych funkcji, dzięki którym będziesz odbierać paczki jeszcze szybciej.

Przypomni gdy jesteś w pobliżu, pokaże trasę Twojej paczki, pokaże wszystkie paczki w jednym miejscu tuż po zalogowaniu czy szybko powiadomi o możliwości odbioru - to tylko niektóre z funkcjonalności nowej aplikacji InPost Mobile. Oryginalne oprogramowanie dostępne jest bezpłatnie dla użytkowników AppStore i GooglePlay.

POBIERZ TUTAJ :

Pobierz z iOS: http://bit.ly/iOS_InPost_Mobile

Pobierz z Google Play: http://bit.ly/Google_Play_InPost_Mobile

Internauci pokochali darmowe aplikacje, równie mocno jak pokochali Paczkomaty InPost. Z myślą o nich wystartowała nowa aplikacja mobilna InPost Mobile. Dla tych, którzy chcą mieć wszystko pod ręką. Nowa wersja aplikacji to jeszcze szybsze odbieranie paczek i jeszcze więcej zaoszczędzonego czasu.

Pobierając nową aplikację możesz śledzić swoją paczkę w jeszcze prostszy sposób. Zobacz nową odsłonę InPost Mobile, która skrywa szereg użytecznych funkcji.

Dlaczego warto mieć aplikację InPost Mobile na swoim telefonie?

 • Wszystko w jednym miejscu. Na ekranie startowym, tuż po zalogowaniu zobaczysz informacje o wszystkich swoich paczkach, przypisanych do numeru telefonu, na który jest zarejestrowana aplikacja.
 • Rejestracja paczek. Lista przesyłek w Twoim panelu tworzona jest automatycznie, nie tracisz czasu, bo nie musisz nic wpisywać samodzielnie. Zrobimy to za Ciebie.
 • Kody odbioru i QR pod ręką. Do każdej paczki szybko znajdziesz kod odbioru lub/i kod QR.
 • Szybkie powiadomienia. Komunikaty push wyświetlą się na ekranie telefonu przy każdej zmianie statusu paczki. Będziesz na bieżąco - bez konieczności logowania.
 • Geaofencing czyli Halo, tu jestem. Nie musisz pamiętać o wszystkim na raz. Kiedy będziesz w pobliżu paczka przypomni o sobie. Dzięki specjalnej funkcji, możesz otrzymywać powiadomienia push na ekranie telefonu, gdy będziesz znajdować się w pobliżu Paczkomatu, w którym Twoja paczka czeka na odbiór.
 • Do celu dzięki GPS. W łatwy sposób znajdziesz na mapie najbliższe Paczkomaty czy Punkty Obsługi Paczek (POP), a także najprostszą drogę do nich.
 • Szybka identyfikacja. Nadając własne nazwy poszczególnym paczkom będzie Ci łatwiej namierzyć przesyłkę, która Cię interesuje.
 • Podgląd innych paczek. Śledzić możesz swoje paczki, ale także te które nadane zostały np. do Twoich bliskich. Wystarczy, że inny użytkownik udostępni Ci link do swojej paczki lub wpiszesz numeru paczki, a rozpoznasz jej status.
 • Udostępnianie paczek innym użytkownikom aplikacji. Dzięki tej funkcji paczkę może odebrać np. ktoś bliski, kiedy Ty nie możesz tego zrobić.
 • Płatność za pobraniem. Dzięki aplikacji będziesz mógł płacić za pobraniem.
 • Jesteś na czasie. W aplikacji znajdziesz informacje o tym co dzieje się w InPost, o ciekawych konkursach i dedykowanych akcjach dla użytkowników aplikacji. Bądź czujny i zaglądaj do zakładki Aktualności.

InPost Mobile to dostęp zarówno do paczek dostarczanych do Paczkomatu, jak i przez kuriera InPost.

Aplikacja świetnie sprawdzi się dla użytkowników końcowych, sklepów internetowych czy Allegro Smart. Wszystkie dane o paczkach znajdziesz w aplikacji już od momentu ich nadania. W każdym momencie możesz przenieść wybrane przesyłki do archiwum lub po prostu je usunąć. To Ty decydujesz, co jest dla Ciebie ważne.

Pobierz aplikację InPost Mobile i odbieraj paczki jeszcze szybciej!

Pobierz, korzystaj i oszczędzaj czas!