InPost to MY! Już 20 lat
Dla biznesu Kariera

InPost to MY! Już 20 lat

10 Czerwca 2019

8 czerwca hucznie świętowaliśmy 20-lecie powstania Grupy Integer
oraz 10-lecie postawienia pierwszego Paczkomatu!

W minioną sobotę wspólnie, w gronie kilku tysięcy osób: pracowników InPost oraz ich rodzin, świętowaliśmy sukces! Od założenia firmy minęło 20 lat, a od 06.2009r. dostarczamy przesyłki do Paczkomatów. Dziś GK Integer oraz InPost jest jedynym niezależnym operatorem logistycznym w Polsce. W ciągu tych dwóch dekad firma uplasowała się w gronie najlepszych, a także najszybciej rozwijających się firm na świecie! Ponad 90% internautów rozpoznaje InPost, a 63% regularnie korzysta z jej usług! Paczkomaty naszej firmy znaleźć można w każdym zakątku kraju – jest ich już ponad 4800. Dynamicznie rośnie nie tylko obsługa ostatniej mili, ale także cała sieć dystrybucji. W tym roku oddanych zostanie sześć nowych magazynów do obsługi paczek.

Szczerze powiem, że nigdy nawet nie marzyłem o tym by firma przetrwała 20 lat i była tak dużym graczem na rynku... To kolejny dowód na to, że warto sięgać gwiazd w swoich planach. Zwłaszcza tam, gdzie nikt nie daje Ci szans albo dawno postawił na Tobie krzyżyk... Dziękuję całemu swojemu zespołowi za ten piękny dar! InPost to MY!” - powiedział Rafał Brzoska, prezes GK Integer i twórca InPostu, podczas przemówienia.

20 lecie InPost

W asyście kibiców i fanfar odbył się prawdziwy piłkarski turniej, w którym stanęło aż 29 drużyn składających się z pracowników z całej Polski. Przed zmierzchem uhonorowane zostały te najlepsze. Pracownicy InPost chętnie uczestniczyli w strategicznej grze terenowej, wykazując się wiedzą o firmie zdobywali punkty i nagrody. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały warsztaty break dance i wspólne tworzenie muralu, a najmłodsi mieli okazję do wspaniałej zabawy na świeżym powietrzu. Ten wieczór był doskonałą okazją, nie tylko do sportowej rywalizacji, ale także do wspólnej zabawy. To był naprawdę gorący dzień. I noc!

InPost turniej