InPost na szczycie

Niezmiernie miło nam poinformować, że InPost jest głównym sponsorem Magdaleny Gorzkowskiej, która już jutro 7 kwietnia wyrusza na Mount Everest. Razem z nią na najwyższy szczyt na Ziemi wyrusza także Paczucha :)
inpost na szczycie

Magda będzie relacjonować każdy etap swojej wyprawy. Po dotarciu na szczyt wbije flagę z logiem InPost i… ustawi na Dachu Świata miniaturę Paczkomatu. Aby na bieżąco śledzić poczynania Magdy, odwiedzajcie regularnie nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie

Kim jest Magda Gorzkowska? Magda pochodzi z Bytomia i jest studentką dietetyki na SWSM. Przez 12 lat była zawodową lekkoatletką, specjalizującą się w biegu na 400m. Od 2009 r. była kilkukrotną Mistrzynią Polski w biegu na 400m, vice Mistrzynią Europy juniorek (Tallin 2011 r.), Młodzieżową Mistrzynią Europy (Tampere 2013 r.), w 2012 r. reprezentowała Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. W 2016 r. Magda sięgnęła po srebro halowych Mistrzostw Świata w Portland w sztafecie 4x400m.

Oprócz sportu jej wielką pasją jest zdobywanie najwyższych szczytów świata. Obecnie na swoim koncie ma takie dokonania jak: 

  • Dach Europy - Mont Blanc 4810 m n.p.m. 
  • Dach Ameryki Południowej - Aconcaguę 6962 m n.p.m. 
  • Elbrus do wysokości ok 5100 m n.p.m. 
  • Kilimandżaro – 5895 m n.p.m. 

Jej dorobek robi ogromne wrażenie, a mocny charakter, umiejętność radzenia sobie w niesprzyjających warunkach i uparte dążenie do celu to gwarancja sukcesu! :)

Śledźcie naszą wyprawę na szczyt i trzymajcie mocno kciuki za Magdę!