InPost obniża ceny dla usługi płatności przy odbiorze dla przesyłek InPost Paczkomaty 24/7!
Dla prasy

InPost obniża ceny dla usługi płatności przy odbiorze dla przesyłek InPost Paczkomaty 24/7!

4 Listopada 2019

Już niebawem, bo 18 listopada, wchodzi w życie nowy cennik dla usługi Pobranie Należności dla przesyłek Paczkomaty 24/7. Od teraz opłata będzie naliczana ryczałtowo, a korzystne zmiany obejmą zarówno klientów biznesowych, jak i detalicznych. Poznaj niższe ceny!

Popularna usługa COD, czyli płatności przy odbiorze przesyłki w Paczkomacie, to szybki i wygodny sposób regulowania należności za przesłany towar. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem e-sklepu, czy zamawiającym – usługa cash on delivery (COD) jest dla Ciebie.

Dla Klientów Biznesowych z podpisaną umową z InPost nowa cena to 1,50 zł netto, zamiast dotychczasowej 1,3% wartości pobrania.

Dla Klientów Detalicznych bez podpisanej umowy z InPost nowa cena to 2,99 zł netto, zamiast dotychczasowej 1,3% wartości pobrania.

Dla Oferty Allegro Paczkomaty24/7 InPost ceny pozostają bez zmian i wynoszą 2,85 zł netto.

Nowe ceny będą dostępne automatycznie dla wszystkich Klientów, którzy do tej pory mieli standardowe warunki cenowe. Nie ma konieczności aktualizowania zawartej umowy.

Zastanawiasz się, jak możesz zapłacić za przesyłkę w ramach COD? InPost oferuje następujące metody płatności za przesyłkę w ramach płatności przy odbiorze. 

  • Płatność online, czyli PayByLink – możesz opłacić swoją paczkę w formie płatności internetowej przed odbiorem. Usługa jest dostępna dla wszystkich Paczkomatów!
  • Płatność przy Paczkomacie przy użyciu kodu BLIK – z tej płatności możesz skorzystać przy odbiorze w maszynie. 98% Paczkomatów gwarantuje tą możliwość!
  • Płatność przy Paczkomacie za pomocą karty płatniczej – z tej formy możesz skorzystać przy odbiorze w maszynie.  O tym, czy istnieje możliwość płatności kartą w Twoim Paczkomacie, dowiesz się z naszej strony internetowej.

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o tym, jak odbierać przesyłki pobraniowe. Możesz również obejrzeć nasze wideo.😊

Mamy nadzieję, że nowe ceny i wprowadzenie konkurencyjnych stawek ryczałtowych, znacznie ułatwi sklepom internetowym oferowanie opcji COD odbiorcom przesyłek.

Nowy cennik możesz zobaczyć tutaj.


Czytaj również