InPost obniża ceny usług kurierskich dla klientów indywidualnych

InPost – lider nowoczesnej logistyki dla e-commerce w Polsce – obniża ceny usług kurierskich dla klientów indywidualnych. Obniżka cen dotyczy gabarytów B, C i D.

Przesyłki kurierskie InPost można nadać w jednym z 6 tysięcy punktów obsługi klienta, u kuriera InPost, bądź w jednym z ponad 2200 Paczkomatów® InPost.

„Obserwujemy stały wzrost zapotrzebowania na przesyłki o większych gabarytach. Z usług kurierskich korzystamy coraz częściej, rośnie też waga nadawanych przedmiotów. Naszym zadaniem jest dostarczenie satysfakcjonujących usług po atrakcyjnej cenie i z tego zadania chcemy się jak najlepiej wywiązać, modyfikując naszą ofertę zgodnie z zapotrzebowaniem rynku” – powiedział Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer, właściciela marki InPost. 

Obniżka cen dotyczy wybranych gabarytów: 

  • Gabaryt B (190x380x640mm) cena została obniżona do 16,99 zł z 21 zł
  • Gabaryt C (410x380x640mm) cena została obniżona do 19,99 zł z 25,55 zł
  • Gabaryt D (500x500x800mm) cena została obniżona do 28,99 zł z 31 zł
  • Gabaryt A (80x380x640mm) cena zostaje bez zmian i wynosi 13,50 zł
Promocja Legimi i InPost

Wakacyjny ebook - lekka lektura na lato

Czym byłby wakacyjny odpoczynek bez dobrej książki? Dzięki promocji InPost i Legimi w trakcie najbliższego urlopu z pewnością nie będziesz się nudzić. Wystarczy odebrać paczkę z Paczkomatu i postępować zgodnie ze wskazówkami, które znajdziesz poniżej. 
Nowa oferta InPost i Allegro

Nowa oferta InPost i Allegro. Sprawdź, co się zmieni

Codziennie z platformy Allegro korzystają miliony osób i to właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy nową, jeszcze lepszą ofertę Allegro InPost. Od 9 lipca 2018 r. dostawy zarówno do Paczkomatów jak i do domu już następnego dnia w atrakcyjnej cenie. Zobacz, co dokładnie się zmieni.