InPost partnerem Festiwalu Przyrody w Lublinie
Ekologia

InPost partnerem Festiwalu Przyrody w Lublinie

20 Maja 2022

Nasz autorski program InPost Green City łączy polskie miasta i wspiera ich rozwój zgodnie z ideą „smart city”. Tym razem do naszego programu dołączyło miasto Lublin! Program InPost Green City jest częścią naszej długofalowej strategii, która obejmuje szeroki zakres innowacji i inicjatyw ekologicznych.

Program wspiera rozwój polskich miast poprzez oferowanie mieszkańcom nowoczesnych usług, rozwój optymalnej i ekologicznej sieci automatów Paczkomat® InPost oraz działania na rzecz poprawy jakości powietrza i ochrony klimatu.

Chcąc uczcić tę wyjątkową okazję, zostaliśmy partnerem strategicznym Festiwalu Przyrody w Lublinie, którego organizatorem jest Fundacja Dla Przyrody, a współorganizatorem Urząd Miasta Lublin.

Festiwal jest zaproszeniem naturalnej fauny i flory do środowiska miejskiego, która jest ważnym i niedocenionym elementem życia codziennego. To również możliwość kontaktu z ludźmi pełnymi pasji, którzy często poświęcili całe życie, by poznawać naturę i utrwalić jej piękno na zdjęciach, filmach lub pisząc o niej. My również, jako firma odpowiedzialna społecznie, czujemy się zobowiązani, by o nią zadbać i propagować zachowania proekologiczne.

Wydarzenia festiwalowe odbędą się w Lublinie w ostatni majowy weekend – od 27 do 29 maja, a dzięki partnerom strategicznym i biznesowym wstęp dla uczestników jest wolny.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i lekcji dla odwiedzających. Zachęcamy do zapoznania się z programem Festiwalu na stronie wydarzenia na Facebooku.