InPost rozpoczyna współpracę z Empikiem!
Dla biznesu

InPost rozpoczyna współpracę z Empikiem!

22 Sierpnia 2019

Darmowa dostawa do wszystkich Paczkomatów w Polsce

InPost został partnerem logistycznym w programie Empik Premium. Jest to kolejny element naszego rozwoju opartego o wsparcie rynku e-commerce. Dzięki Empik Premium – niedawno uruchomionej usłudze abonamentowej, Klienci dokonujący zakupów powyżej 40 złotych otrzymają możliwość bezpłatnej przesyłki do Paczkomatu. Ponadto oferta skrywa znacznie więcej benefitów pozostających do dyspozycji kupujących w sieci Empik. Wszelkie szczegóły znaleźć można pod linkiem: https://www.empik.com/premium. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

 „Empik, jako lider wielokanałowego handlu w Polsce, doskonale wie jakich benefitów potrzebuje uczestnik ich programu Premium. Usługi InPost idealnie wpisują się w potrzeby kupujących online – takie jak wygoda oraz łatwa dostępność usługi. Wierzymy, że nasza współpraca przy programie Empik Premium będzie cieszyć się dużą popularnością wśród użytkowników, a także zwiększy wolumen przesyłanych paczek. Sieć wygodnych i elastycznych punktów odbioru oraz zwrotów przesyłki w InPost – dostępnych w trybie 24h/7 – jest doskonałą alternatywą dla innych usług pocztowych. Aż 63% kupujących w Internecie deklaruje, że najczęściej korzystają z usług oferowanych przez InPost* – to najwyższy wynik wśród wszystkich firm logistycznych działających w Polsce”powiedział Rafał Brzoska, prezes InPost.

Empik wprowadził program subskrypcji Empik Premium. W zamian za miesięczną opłatę, klienci otrzymają specjalnie przygotowany pakiet benefitów i rabatów we wszystkich kanałach sprzedaży.

Za opłatą od 6,67 zł do 9,99 zł za miesiąc – w zależności od długości zakupionego abonamentu – kupujący mogą korzystać z darmowego odbioru przesyłek do Paczkomatów InPost. Darmowa dostawa dotyczy zamówień powyżej 40 zł dla produktów oznaczonych premium, dostępnych na platformie empik.com. Dla wszystkich klientów bezpłatna dostawa dostępna jest od zakupów za kwotę 200 zł. Usługę można uruchomić zarówno w salonie Empik, na stronie internetowej oraz w aplikacji sieci. Ponadto Empik oferuje możliwość rezygnacji z udziału w programie w każdym momencie.

 

*Badanie CAWI na reprezentatywnej grupie internautów N=1000, wszyscy dokonali zakupu w internecie w ciągu ostatnich trzech miesięcy, kwiecień 2019