InPost sponsorem strategicznym polskiego kolarstwa

InPost sponsorem strategicznym polskiego kolarstwa

27 Lipca 2023

27 lipca – podczas oficjalnej konferencji prasowej w Warszawie – ogłosiliśmy, że InPost jako sponsor strategiczny polskiego kolarstwa będzie wspierać naszą drużynę podczas zbliżających się prestiżowych międzynarodowych wyścigów kolarskich.

Kolarstwo to sport bliski naszemu sercu w InPost – według badań Głównego Urzędu Statystycznego jazda na rowerze jest najczęściej wybieraną aktywnością sportową przez Polaków. Wybierając tę formę transportu przyczyniamy się do ograniczenia emisji spalin. Tak samo jak wybierając Paczkomat!

Jedziemy razem do celu! 🚲 Jako sponsor strategiczny polskiego kolarstwa z dumą będziemy wspierać reprezentację Polski m.in. podczas zbliżającego się Tour de Pologne (28 lipca) oraz mistrzostw świata w Glasgow (5 sierpnia). Sport postrzegamy #OutOfTheBox, a kolarstwo to dyscyplina, która aspiruje i rośnie – dokładnie tak jak InPost. 😊

„W sporcie szukamy tego, co wartościowe, wyjątkowe i świeże, dlatego zaangażowaliśmy się w strategiczne wsparcie polskiego kolarstwa. To dyscyplina, która ma bardzo duży potencjał rozwoju. Rower to też przyjazny środowisku sposób transportu, co koresponduje z naszym konsekwentnym proekologicznym podejściem i dążeniem do minimalizowania śladu węglowego. Jako InPost, wesprzemy reprezentantów Polski rywalizujących na najważniejszych międzynarodowych wyścigach, ale będziemy też rozwijać młode talenty w drodze na kolarski szczyt. Współpracę z Polskim Związkiem Kolarskim wykorzystamy również na polu biznesowym jako efektywną platformę do prowadzenia działań komunikacyjnych i marketingowych, budujących świadomość oraz pożądany wizerunek marki” – mówi Izabela Karolczyk Szafrańska, Chief Marketing Officer Grupy InPost.

Wsparcie kolarstwa to kolejny element naszego sportowego zaangażowania. W 2022 roku rozpoczęliśmy współpracę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Od lat tworzymy też InPost Sport Team, do którego należą wybitni lekkoatleci: Konrad Bukowiecki, Marcin Krukowski, Roch Krukowski, Robert Urbanek i Wojciech Nowicki oraz Weronika Baszak, a także judoczka Aleksandra Kowalewska. Teraz w drodze do celu będziemy towarzyszyć również polskim kolarzom.

Logotyp InPost do końca 2023 roku będzie eksponowany na odzieży startowej szosowej kadry narodowej, na samochodach reprezentacji, ściankach konferencyjnych oraz na wielu materiałach promocyjnych dystrybuowanych w Internecie. Dodatkowo, jesteśmy sponsorem prestiżowego Grand Prix Poland na torze. InPost będzie korzystał z logotypu kompozytowego oraz wizerunku grupowego reprezentantów Polski, w tym Rafała Majki i Michała Kwiatkowskiego – mistrza świata i zwycięzcy jednego z etapów tegorocznego Tour de France.

Jesteśmy przekonani, że to początek wspaniałej współpracy! #DoCeluRazem


InPost mobile
Nie masz jeszcze apki InPost Mobile? Pobierz ją już teraz!
Z aplikacją InPost życie jest prostsze. Wysyłaj paczki szybciej niż kiedykolwiek, dzięki funkcji zdalnego otwarcia skrytki i nadaniu bez etykiety. Oszczędzaj czas z apką!
Nie masz jeszcze apki InPost Mobile? Pobierz ją już teraz!
Z aplikacją InPost życie jest prostsze. Wysyłaj paczki szybciej niż kiedykolwiek, dzięki funkcji zdalnego otwarcia skrytki i nadaniu bez etykiety. Oszczędzaj czas z apką!