InPost uruchomił markowy sklep internetowy Out Of The Box!

InPost uruchomił markowy sklep internetowy Out Of The Box!

23 lutego 2023

Kolorowe skarpetki od InPost? Modna i oryginalna Paczkokurtka? A może unikatowe klocki Paczkomat®? To wszystko znajdziesz w nowo otwartym sklepie z niepowtarzalnymi produktami od InPost – Out Of The Box!

Out of the box” to hasło, które towarzyszy nam od lat. W InPost, nasze działania i wprowadzane przez nas usługi wychodzą poza schemat. Taki sam jest nasz nowy sklep! Stworzyliśmy go w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, którzy bardzo często pytali, czy można gdzieś kupić unikatowe klocki InPost, skarpetki i oryginalne produkty w naszych żółtych, pozytywnych barwach. To sklep internetowy od nas dla WAS!

 

Zapraszamy Cię do świata InPost! Nasz markowy sklep Out Of The Box znajdziesz TUTAJ💛 

​​​​​​​

Asortyment sklepu kierujemy do wszystkich osób, które uważają InPost za love brand, cenią sobie ciekawy design, oryginalność, a przy tym chcą wprowadzić do swojego życia, domu lub szafy trochę kolorów. Na widok tych produktów nie sposób się nie uśmiechnąć! 😊 W sklepie można znaleźć również rzeczy codziennego użytku, które mają pozytywny wpływ na środowisko, jak np. wielorazowe torby na zakupy oraz materiały do pakowania wykonane z surowców pochodzących z recyklingu. Miłośnicy eko rozwiązań na pewno znajdą coś dla siebie! Zamawiając produkty ze sklepu Out Of The Box macie pewność, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie!

„Od początku swojej działalności chcemy się wyróżniać na tle konkurencji i całego rynku, jakością oferowanych usług oraz indywidualnym podejściem do naszych klientów. To właśnie dlatego jesteśmy love brandem wśród usług logistycznych w Polsce. Nasze działania i wprowadzane usługi wychodzą poza schemat i taki sam jest nasz nowy sklep. Stworzyliśmy go w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów ceniących sobie ciekawy design i oryginalność. To oni bardzo często dopytywali, czy można gdzieś kupić unikatowe klocki InPost, kolorowe skarpetki, jak i inne produkty z limitowanych edycji w naszych żółto-czarnych barwach” – podkreśla Anna Heimberger, dyrektor marketingu InPost.

Jest w czym wybierać! W sklepie można znaleźć następujące kategorie:

  • Dom i ogród,
  • Dla dzieci,
  • Klocki,
  • Ubrania,
  • Outdoor i sport,
  • Materiały do pakowania.

Większość naszych produktów powstała we współpracy z polskimi firmami. W procesie tworzenia zależało nam na funkcjonalności i ciekawym designie oraz zaproponowaniu Klientom rzeczy codziennego użytku, które pozwolą na wprowadzenie do swojego życia eko nawyków, jak np. rezygnację z jednorazowych reklamówek na rzecz naszych bawełnianych toreb na zakupy.

Asortyment sklepu to też wiele świetnych pomysłów na prezent dla dziecka – zestaw kultowych klocków InPost, plecak, kolorowe ubranka, a może tekturowy zestaw – stolik i krzesełko? Do wyboru, do koloru!

💛 Sprawdź koniecznie nasz nowy sklep, wyróżnij się z tłumu i wybieraj spośród wielu odjechanych i kolorowych produktów: www.OutOfTheBox.pl.