InPost wspiera projekt Szlachetna Paczka

InPost wspiera projekt Szlachetna Paczka. Z każdej przesyłki doręczonej za pośrednictwem InPost, operator pocztowy przekaże 10 groszy na konto organizatora.

 

Wystarczy, że klient, który zamówił produkt w e-sklepie i skorzystał z dostawy oferowanej przez InPost, zarejestruje numer swojej przesyłki. Szlachetna Paczka to projekt, który już od 15-stu lat wspiera potrzebujące rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. W zeszłym roku w organizację zaangażowanych było niemal milion Polaków, a wartość pomocy przekroczyła 41 mln zł.

„Każda paczka doręczona przez InPost – pocztą, kurierem lub do Paczkomatu® – może wesprzeć szczytny cel. Jesteśmy przekonani, że dzięki ogromnej skali zaangażowania naszych klientów w akcję uda się pomóc wielu rodzinom przed Świętami Bożego Narodzenia” – powiedział Sebastian Anioł, prezes zarządu InPost.

Wsparcie SZLACHETNEJ PACZKI jest możliwe także w przypadku skorzystania z dedykowanych opcji dostawy Allegro InPost, które są dostępne na ponad 5 mln aukcji na największej polskiej platformie handlowej. Jesienią 2014 roku uruchomiono opcje Allegro InPost Polecony i Allegro Paczkomaty InPost, które obejmują również darmowy zwrot kupionego towaru. Tuż przed rozpoczęciem tegorocznego szczytu świątecznego InPost wdrożył trzecią dedykowaną opcję dostawy - Allegro Kurier InPost. Będzie to najtańsza opcja dla dostaw kurierskich – doręczenie paczki o wadze do 30 kg będzie kosztować zaledwie 9,90 zł. Zasady pozostają takie same – klient powinien zarejestrować numer swojej paczki na stronie internetowej, po czym InPost przekaże 10 groszy na konto projektu.

 „Wsparcie naszego projektu przez InPost jest dowodem na to, jak niewiele trzeba, by w prosty sposób sprawić radość innym w okresie przedświątecznym. Dzięki współpracy z naszym partnerem zebrane środki zostaną przekazane na działanie i rozwój projektu, który z roku na rok dociera do coraz szerszego grona najbardziej potrzebujących rodzin w całej Polsce. Każda zarejestrowana paczka, z której InPost przekaże 10 groszy, jest bardzo ważna” – dodała Anna Sroka ze Stowarzyszenia WIOSNA, organizatora SZLACHETNEJ PACZKI.

Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy kolejny powód do radości – nasza sieć Paczkomatów liczy już 4000 maszyn, a będzie jeszcze więcej. Czterotysięczna maszyna trafiła do dużej wsi gminnej Suchy Las, leżącej w Wielkopolsce. Do końca roku chcemy mieć 4500 lokalizacji w Polsce. W okresie styczeń – wrzesień 2018 roku dostarczyliśmy ponad 53 mln przesyłek, czyli o 48,8% więcej rok do roku.
Magazynowanie paczek w POP

Odbieraj paczki, póki gorące!

Zbliża się sezon wyprzedażowy oraz świąteczny, czyli najgorętszy okres dla naszych Kurierów. Aby oszczędzić czas naszych Klientów, od początku października testujemy nowe rozwiązanie. Teraz, paczki będziesz mógł odebrać szybciej i sprawniej, nie martwiąc się przepełnionym Paczkomatem. Zobacz, na czym polega magazynowanie.