InPost z 2 nominacjami w Mobile Trends Awards 2019!

InPost z 2 nominacjami w Mobile Trends Awards 2019!

12 lutego 2020

Jesteśmy dumni, że możemy to napisać: otrzymaliśmy 2 nominacje w Mobile Trends Awards 2019! Zostaliśmy docenieni za aplikację mobilną InPost Mobile oraz za nową stronę internetową inpost.pl. Głosowanie internautów już trwa.

Nagrody Mobile Trends Awards to najbardziej prestiżowe wyróżnienia dla branży mobilnej w kraju. Jury MTA od 9 lat docenia najsilniejsze firmy, które z sukcesem wdrażają nowoczesne technologie. W tej edycji (2019) InPost otrzymał nominacje w kategoriach „USŁUGI” oraz „STRONA LUB SERWIS MOBILE / RWD – UŻYTECZNE”

Wasze zdanie ma wielkie znaczenie! Zwycięzcy otrzymają dodatkowe punkty w rywalizacji o pierwsze miejsce oraz nagrodę specjalną. Jeśli spodobała Wam się nasza aplikacja lub strona internetowa (albo i to, i to) – będziemy wdzięczni za każdy głos!

Głosowanie odbywa się na stronach:

O statuetki walczymy wspólnie z Iteo (aplikacja InPost Mobile) oraz z Edisondą i Quantoo (serwis inpost.pl).

Nowa aplikacja InPost Mobile cieszy się niesłabnącą popularnością i zajmuje w sklepach Google Play i App Store czołowe miejsca. Innowacyjne funkcjonalności w aplikacji, takie jak np. zdalne otwieranie skrytki sprawiają, że śledzenie i odbieranie przesyłek jest proste jak nigdy. Pamiętajcie, że oryginalną wersję aplikacji możecie pobrać tylko z oficjalnych sklepów.