Jak przyciągnąć klientów skuteczną reklamą – sprawdź z InPost
Dla biznesu

Jak przyciągnąć klientów skuteczną reklamą – sprawdź z InPost

24 Lipca 2019

Prowadzenie działań promocyjnych może być nie lada wyzwaniem – szczególnie w obecnych czasach, w którym jako odbiorcy często jesteśmy zmęczeni natężeniem wizualnych obrazów. Zainteresowanie potencjalnych konsumentów wymaga więc kreatywnych pomysłów. Szukasz nowych sposobów dotarcia do szerokiej grupy odbiorców e-commerce? Chcesz reklamować swoją firmę lub produkt poprzez ciekawe i niestandardowe formy reklamowe? W InPost mamy rozwiązanie dla Ciebie!

Reklama zewnętrzna

Czy wiesz, że reklama zewnętrzna to pomost w porozumiewaniu się z konsumentami? Jest skuteczna i obecna dosłownie wszędzie w przestrzeni publicznej. Potencjalni klienci, widząc tego rodzaju przekaz, nie czują się atakowani treścią marketingową. Jeśli kreacja została profesjonalnie przygotowana oraz zawiera w sobie niebanalne elementy, z pewnością zaciekawi, a przede wszystkim zostanie zapamiętana. Do aranżowania reklam zewnętrznych często wykorzystuje się wnętrza rozmaitych obiektów, np. korytarze w galeriach handlowych, supermarkety czy przestrzenie środków komunikacji miejskiej. Ten typ promocji produktu lub usługi wyróżnia się przede wszystkim docieraniem do masowego odbiorcy. Należy mieć na uwadze, że bodźce wizualne zauważalne codziennie stwarzają olbrzymią siłę perswazji, która działa w sposób podświadomy. Istnieje kilka rodzajów reklamy zewnętrznej. Oto najpopularniejsze z nich:

 

  • billboard - czyli jedna z najbardziej rozpowszechnionych form współczesnego przekazu marketingowego. Cechuje się prostotą i dużą efektywnością. Wielki format pozwala zauważyć plakat nawet z dalekiej odległości. Istnieją zarówno billboardy wolnostojące, jak i przytwierdzone do budynku;
  • Citylight – po prostu podświetlana tablica o niedużych rozmiarach umieszczana w punktach o sporym natężeniu ruchu. Jej łagodna forma doskonale wpasowuje się w miejski krajobraz;
  • ekrany reklamowe – obecnie są umieszczane w wielu miejscach, np. w autobusie, metrze, na lotniskach czy na dworcu. Wykorzystanie ruchomej kreacji skutecznie przyciąga odbiorców, nierzadko umilając im czas;
  • reklama ambientowa - czyli forma przekazu mająca na celu zaskoczenie przechodniów – do tej grupy należą wszystkie niestandardowe kreacje.

Reklama InPost

Reklama na ekranach Paczkomatów InPost – oryginalne rozwiązanie przykuwające uwagę

Żyjemy w czasach ciągłego pośpiechu, nie poświęcamy cennych minut na analizowanie każdej błahostki, wybieramy szybkie i proste rozwiązania – dokładnie taka powinna być reklama. A jeśli dodatkowo stanie się ona interaktywna, mamy klucz do sukcesu! Konsument nie chce skupiać się na rozległej treści, dlatego bardzo ważny jest obraz. W InPost oferujemy naszym klientom biznesowym niestandardową formę reklamy na ekranach Paczkomatów! To doskonały sposób, aby zostać zauważonym przez około 4 mln osób miesięcznie! Posiadamy 2700 ekranów do dyspozycji naszych klienta. W przypadku ekranów na Paczkomatach masz aż kilka możliwości wyświetlania kreacji – może to być po prostu grafika, lubiane przez użytkowników wideo albo wersja multimedialna.

Zobacz naszą ofertę

https://inpost.pl/landing/dla-firm-reklama-inpost

Reklama na ekranach Paczkomatów – kilka najważniejszych zalet

Dlaczego warto wybrać właśnie taką formę przekazu? Współczesny marketing daje nam praktycznie nieograniczone możliwości komunikacji z grupą docelową – w szczególności przez Internet. Ciekawa reklama na ekranach Paczkomatów InPost pozwala w efektywny sposób budować wizerunek marki w świadomości klientów, co przekłada się na zwiększenie sprzedaży. Tradycyjne rodzaje koncepcji promocyjnych powoli przechodzą do lamusa, ponieważ oczekiwania konsumentów stale rosną. Poza tym wybór interaktywnej i pomysłowej reklamy świadczy o zaangażowaniu marki w odpowiadanie na potrzeby rynku. Ekrany pozwalają zdecydowanie lepiej zaprezentować dany produkt – przede wszystkim dzięki dynamice, wyrazistości, a także możliwości dostosowania wszystkich ważnych parametrów. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest brak ograniczeń oraz uniwersalność – ekrany reklamowe sprawdzą się znakomicie w każdej branży. Żyjemy w erze cyfrowej komunikacji, dlatego warto iść z duchem czasu i nie ignorować nowinek technologicznych. Tym bardziej że są one naszym sprzymierzeńcem, jeśli chodzi o prowadzenie skutecznych działań promocyjnych.

Reklama ekrany

Przyciągnij klientów nietuzinkową reklamą na ekranie – postaw na InPost

Planujesz strategię budowy wizerunku swojej firmy? Pragniesz dotrzeć do ogromnej ilości osób robiących zakupy przez Internet? Nudzą Cię tradycyjne formy reklamy i stawiasz na innowacje? W takim razie reklama na naszych ekranach to rozwiązanie idealne dla Ciebie! Wszystkie nasze urządzenia rozmieszczone są zarówno w dużych, jak i mniejszych miastach w całej Polsce. Znajdują się one w wielu widocznych miejscach, np. na dworcach autobusowych, stacjach benzynowych czy przy galeriach handlowych. Dowiedz się więcej i skorzystaj z naszej oferty!