Jak wygląda droga paczki w InPost?

Zobaczcie, jaką drogę musi przebyć paczka, zanim trafi do Paczkomatu albo wprost do waszych rąk.
Jak wygląda droga paczki

Pewnie nie raz się zastanawialiście, jaką drogę musi przebyć paczka, zanim trafi do Waszych rąk, oraz jak to robimy, że przesyłki są dostarczane nawet do 24 godzin? Kluczem do sukcesu jest odpowiednio przygotowany system, który sprawdza się już od wielu lat!

Codziennie do rąk kurierów i Paczkomatów trafiają tysiące przesyłek. Żywot każdej Paczuchy zazwyczaj wygląda tak samo, przynajmniej początek. Nadajecie paczce numer i generujecie etykietę, następnie wybieracie jeden z dwóch prostych sposobów nadania. Tutaj zaczyna się prawdziwa przygoda Paczuchy, złożona z 10 prostych etapów! Prześledź drogę paczki, przy pomocy infografiki!

Jak wygląda droga paczki (infografika)

 

Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy kolejny powód do radości – nasza sieć Paczkomatów liczy już 4000 maszyn, a będzie jeszcze więcej. Czterotysięczna maszyna trafiła do dużej wsi gminnej Suchy Las, leżącej w Wielkopolsce. Do końca roku chcemy mieć 4500 lokalizacji w Polsce. W okresie styczeń – wrzesień 2018 roku dostarczyliśmy ponad 53 mln przesyłek, czyli o 48,8% więcej rok do roku.
Magazynowanie paczek w POP

Odbieraj paczki, póki gorące!

Zbliża się sezon wyprzedażowy oraz świąteczny, czyli najgorętszy okres dla naszych Kurierów. Aby oszczędzić czas naszych Klientów, od początku października testujemy nowe rozwiązanie. Teraz, paczki będziesz mógł odebrać szybciej i sprawniej, nie martwiąc się przepełnionym Paczkomatem. Zobacz, na czym polega magazynowanie.