Jak zareklamować swoją firmę dzięki InPost?
Dla biznesu

Jak zareklamować swoją firmę dzięki InPost?

9 Sierpnia 2019

Działania marketingowo-promocyjne są podstawą każdego biznesu nastawionego na sukces. To dzięki odpowiedniej reklamie uda się dotrzeć do nowych odbiorców i zainteresować marką przyszłych klientów. Musi być ona jednak wykonana profesjonalnie i z pomysłem – tak, aby została zapamiętana oraz robiła piorunujące wrażenie, prawda? Pewnie szukasz jakiś kreatywnych pomysłów na skuteczną reklamę? W InPost możemy Ci pomóc! W jaki sposób? Czytaj dalej, a znajdziesz odpowiedź!

Reklama zewnętrzna – dlaczego warto w nią zainwestować?

Efektywne działania promocyjne powinny rozgrywać się na wielu płaszczyznach i stanowić nieodzowny element budowania strategii wizerunkowej firmy. Reklama zewnętrzna jest jedną z najskuteczniejszych form docierania do świadomości klienta – ma na celu zainteresowanie konsumenta danym produktem lub usługą, kiedy znajduje się on poza domem. Wszyscy na co dzień robimy zakupy, chodzimy na spacery, musimy dotrzeć do pracy, na uczelnię, a także w inne rozmaite miejsca. Wówczas łatwo dostrzec wizualne przekazy – szczególnie jeśli są niebanalne i interesujące. Reklama outdoorowa oraz wszelkiego rodzaju Citylighty mają znaczną przewagę nad innymi formami promocji. O jaką przewagę chodzi? Są one nieograniczone czasowo, powierzchniowo i docierają do ogromnej liczby ludzi każdego dnia. Warto zaznaczyć, że przy pomocy reklamy zewnętrznej pobudzamy, wywołujemy pozytywne emocje, kreujemy potrzebę sięgnięcia po nasz produkt, dlatego powinna być ona oszczędna w treści. Wyczerpujących informacji nikt nie przeczyta. Zdecydowanie ważniejszy będzie obraz, który nierzadko wyraża więcej niż tysiąc słów.

Zobacz naszą ofertę

https://inpost.pl/landing/dla-firm-reklama-inpost

 

Skuteczna i pomysłowa reklama zewnętrzna – postaw na InPost!

Zastanawiasz się, jak dotrzeć do nowych odbiorców? Nie chcesz inwestować w bilbordy, których jest mnóstwo na ulicach? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Zdecyduj się na reklamę zewnętrzną, ponieważ pracuje całą dobę, dokładnie tak, jak nasze Paczkomaty zlokalizowane w ponad 5000 miejscach publicznych na terenie całej Polski. Pewnie zastanawiasz się, dlaczego o nich wspominamy? Ponieważ są znakomitym nośnikiem reklamowym, co jest najlepszym dowodem na to, że nie służą wyłącznie do całodobowego odbierania i nadawania przesyłek. Z Paczkomatów korzysta dziennie kilkadziesiąt tysięcy osób – to najlepsza gwarancja dotarcia do szerokiej grupy potencjalnych klientów, ale nie tylko. Dzięki okleinie reklamowej na froncie Paczkomatu lub innej formie promocji InPost zwiększysz rozpoznawalność swojej marki.

Okleina reklamowa i reklama w formacie Citylight – nowoczesne moduły promocyjne

W ramach oferty InPost możesz wybierać spośród rozmaitych opcji reklamy zewnętrznej. Dzięki temu dobierzesz nośnik, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania oraz pozwoli zrealizować postawione cele marketingowe w optymalnym czasie. Naszym klientom biznesowym polecamy okleinę reklamową na Paczkomatach. To Ty podejmujesz decyzję dotyczącą lokalizacji reklamy. W przeciwieństwie do spotów ukazywanych w tradycyjnych mediach przedstawiana forma promowania wizualnego jest długoterminowa i nie wymaga ponoszenia dodatkowych kosztów.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://inpost.pl/landing/dla-firm-reklama-inpost

Do ciekawych i niestandardowych rozwiązań należy też reklama w formacie Citylight, czyli 120 X 180 cm. Nie trzeba wówczas zajmować się tworzeniem kreacji w wielu rozmiarach. Nasze Paczkomaty są wyposażone we własny system oświetlenia, dlatego reklama będzie wyraźnie widoczna przez całą dobę. Takie działania promocyjne z pewnością pozwolą Ci zwiększyć sprzedaż i podnieść prestiż firmy.

Inne formy reklamy w InPost – wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie

Oprócz wyżej wymienionych opcji reklamowych dostępnych w InPost posiadamy również inne możliwości skutecznych akcji marketingowych. Oto one:

  • reklama na ekranach Paczkomatów – multimedia pozwalają wejść kreacji na wyższy poziom efektywności. Nasze urządzenia wyposażone zostały w specjalne monitory, które mogą wyświetlać grafikę statyczną lub interaktywną, a nawet film wideo. Dzięki temu przygotowany baner znakomicie trafia do odbiorców;
  • sampling, czyli reklamy w skrytkach Paczkomatów – klienci, odbierając swoje przesyłki, znajdują w nich ulotki, vouchery, mini produkty. To doskonały sposób na promowanie nowych towarów, aby dotrzeć do znacznie szerszej grupy klientów;
  • reklama w Managerze paczek – chcesz promować swoją firmę w sieci? Pomożemy Ci stać się widocznym! Kilka milionów użytkowników odwiedza witrynę internetową InPost, a znaczna część z nich korzysta z Managera Paczek – aplikacji do generowania listów przewozowych. Właśnie tam umieścimy Twoją niebanalną kreację!

Reklama Manager Paczek

Reklama zewnętrzna na Paczkomatach i wiele więcej – skontaktuj się z nami!

W InPost nie brakuje interesujących i nowoczesnych metod reklamowych, dzięki którym możesz dotrzeć do szerokiego grona konsumentów w krótkim czasie. Wybierz rozwiązanie idealnie dopasowane do rodzaju działalności i potrzeb, tak aby zrealizować zamierzone cele promocyjne. Jeśli jesteś zainteresowany reklamą na Paczkomatach InPost, nie czekaj i skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy też na wszystkie nurtujące pytania.