Jedyna taka okazja w InPost Fresh! Kup bilety na mecz Polska-Albania w przedsprzedaży!
Piłka

Jedyna taka okazja w InPost Fresh! Kup bilety na mecz Polska-Albania w przedsprzedaży!

22 lutego 2023

Nowe wyzwania, nowy selekcjoner naszej drużyny narodowej i nowe możliwości – to TRZEBA zobaczyć na żywo! Jako Sponsor Strategiczny reprezentacji Polski w piłce nożnej chcemy razem z Wami być świadkami historii: meczu Polska-Albania! Już po raz drugi przygotowaliśmy dla Was wyjątkową akcję – przedsprzedaż biletów na mecz naszej drużyny narodowej!

Weź udział w przedsprzedaży biletów, kup je wcześniej niż inni i kibicuj naszym na meczu Polska-Albania, który odbędzie się 27 marca! Aby kupić bilety wcześniej, wystarczy włączyć lub pobrać aplikację InPost Fresh, kliknąć w banner, a następnie zarejestrować się na stronie LaczyNasPilka.pl. Krótka piłka! 😉

 

Ekskluzywna przedsprzedaż biletów startuje 3 marca o godz. 10:00 i potrwa do 6 marca włącznie – tylko dla posiadaczy aplikacji InPost Fresh!

​​​​​​​

Jak zgarnąć bilety?

⚽️ otwórz lub pobierz aplikację InPost Fresh ze sklepu AppStore lub Google Play,

⚽️ kliknij banner w InPost Fresh o przedsprzedaży biletów,

⚽️ zaakceptuj regulamin akcji i wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości,

⚽️ zarejestruj się na stronie LaczyNasPilka.pl. Następnie kliknij w zakładkę bilety i wybierz PROFIL KIBICA. Pro tip: polecamy zarejestrować się jeszcze przed startem przedsprzedaży! 😊

I gotowe! Na podany adres e-mail otrzymasz LINK oraz UNIKALNY KOD, który umożliwi Ci zakup biletów w ekskluzywnej przedsprzedaży, która potrwa od 3 do 6 marca włącznie.

 

Tak jak na murawie, podczas przedsprzedaży przyda się szybkość, czujność i… trochę szczęścia. 😉 Jeden kod pozwala na zakup maksymalnie 5 biletów.

To jak, widzimy się na meczu? Trzymamy kciuki!

Więcej informacji na temat przedsprzedaży można znaleźć w regulaminie akcji oraz w FAQ.