Każda PACZKA może być SZLACHETNA, czyli pomagamy wspólnie!
Nowości

Każda PACZKA może być SZLACHETNA, czyli pomagamy wspólnie!

2 Grudnia 2020

Pomaganie jest wpisane w DNA naszej organizacji, a jako InPost regularnie angażujemy się w akcje charytatywne, niosące wsparcie najbardziej potrzebującym. Wiemy, jak ważna jest pomoc, szczególnie w tym wyjątkowym czasie, dlatego wspieramy Szlachetną Paczkę w ramach tegorocznej akcji: „Każda paczka może być szlachetna”. Zapraszamy również Was do wspólnego działania! Razem możemy dużo więcej.​​​​​​​

Nie ma wątpliwości, że zbliżające się Święta Bożego Narodzenia będą zupełnie inne od dotychczasowych. Szlachetna Paczka jest w tym roku potrzebna bardziej niż kiedykolwiek. To czas, w którym szczególnie pamiętamy o potrzebujących, a przede wszystkim o rodzinach dotkniętych konsekwencjami panującej pandemii.

Jako organizacja postanowiliśmy zaangażować się w pomoc na rzecz Szlachetnej Paczki, zostając jej tegorocznym Partnerem Głównym. Już teraz, wspólnie z Allegro, ruszamy z akcją „Każda paczka może być szlachetna”, do której każdy z Was może dołączyć w dogodnym dla siebie zakresie.

Działamy wspólnie

Jak co roku, możecie samodzielnie przygotować Szlachetną Paczkę dla wybranej rodziny, natomiast w trosce o bezpieczeństwo warto kupić potrzebne produkty w pełni online. Macie również możliwość wesprzeć rodziny Szlachetnej Paczki, robiąc zakupy tylko dla siebie. Jak to zrobić? To bardzo proste!
Korzystając z Paczkomatów, odbierzecie swoje przedświąteczne zamówienia szybko i bezpiecznie, z kolei na Allegro znajdziecie wszystko, co potrzebne, aby skompletować wyjątkowe prezenty dla najbliższych.

Dzięki aktywności naszych Klientów, wspieramy finansowo Szlachetną Paczkę, a tym samym najbardziej potrzebujące osoby!

We wspólnej akcji z Allegro połączyła nas idea „Każda paczka może być szlachetna”. Im szybciej odbierzemy przedświąteczne zamówienia z Paczkomatów, tym więcej paczek może być szlachetnych!

Co zyskujesz?

Działając w myśl zasady „Nie jest bogatym ten, kto dużo ma, lecz ten, kto dużo daje’’ wspólnie tworzymy akcję, dzięki której osobom potrzebującym może pomóc absolutnie każdy, robiąc nawet drobne zakupy. Jeśli ponadto zdecydujecie się przygotować paczkę dla potrzebującej rodziny, to pamiętajcie, aby skorzystać z Allegro i Paczkomatów InPost.

Odbierając paczki szybko z Paczkomatu robicie miejsce, a tym samym dajecie szansę innym na bezpieczny odbiór przedświątecznych zamówień.

Co więcej, jeśli odbierzecie paczkę do dwóch godzin, możecie zgłosić ją w loterii i grać o tysiące atrakcyjnych nagród!

Szczegóły akcji

Do akcji „Każda paczka może być szlachetna” możecie dołączać do 27.12, a jej szczegóły znajdziecie na stronie: https://www.szlachetnapaczka.pl/kazda-szlachetna/.

Zachęcamy do wspierania inicjatywy poprzez zamawianie świątecznych prezentów do Paczkomatów i ich szybki odbiór, aby jak najwięcej potrzebujących rodzin znalazło pełne paczki pod swoimi choinkami!