Kolejne e-sklepy uruchamiają weekendowe dostawy z Paczką w Weekend

Kolejne e-sklepy uruchamiają weekendowe dostawy z Paczką w Weekend

15 Maja 2020

Całodobowa dostępność to coś, co doceniamy najbardziej robiąc zakupy online. Z InPost Paczka w Weekend całodobowy jest nie tylko odbiór w Paczkomacie 24/7, ale również dostawa. Coraz więcej marek decyduje się, aby wdrożyć usługę weekendowych dostaw w swoich sklepach. Do grona e-commerców, które uruchomiły Paczkę w Weekend, właśnie dołączyli: eobuwie.pl i Skin79.  

Jeśli więc w najbliższy weekend masz w planie wyjście na jogging do pobliskiego lasu, czy wykonanie koreańskiego rytuału pielęgnacyjnego, to wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w sklepach naszych partnerów.  

 

Jak to działa?

Robiąc zakupy w wybranym sklepie online, wybierz nową opcję dostawy InPost Paczka w Weekend, a zamówienie zrobione do soboty do godziny wskazanej przez sklep zostanie dostarczone do wybranego przez Ciebie Paczkomatu jeszcze w Weekend

 

Dlaczego Paczka w Weekend?

To wygodna usługa dla wszystkich, którzy w zakupach online nie przepadają za weekendową przerwą w dostawach i nie lubią czekać na swoje zamówienie aż do następnego tygodnia. Dzięki nowej usłudze InPost, nasi partnerzy mogą wreszcie organizować wysyłki w weekend, a Ty możesz cieszyć się z ulubionych przedmiotów praktycznie od razu po złożeniu zamówienia – zamówienie złożone ”na ostatnią chwilę”, otrzymasz już w weekend!  

 

Życzymy udanych zakupów! 

Team InPost