Komentarz Prezesa Rafała Brzoski odnośnie wypowiedzi T. Pękały z UPS

Cieszy nas, że najwięksi światowi giganci chcą powielać rozwiązania, które z powodzeniem wdrażamy na świecie od lat, jednak przed uruchomieniem nowej usługi, warto dokładnie zapoznać się z  produktem konkurencji.
Komentarz Prezesa Rafała Brzoski odnośnie wypowiedzi T. Pękały z UPS

Paczkomaty® InPost sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych. Gdyby sprzęt elektroniczny i kosmetyki ulegały uszkodzeniom w naszych maszynach, z usług InPost nie korzystałyby tak uznane firmy jak Samsung, Komputronik, Yves Rocher czy Avon, a wskaźnik pozytywnych opinii klientów w badaniach opineo.pl nie osiągnąłby poziomu 93% - o 3% wyższego niż drugi w kolejności UPS. 

Nie jest też prawdą, że Paczkomaty® nie obsługują płatności za pobraniem. W związku z wprowadzeniem obsługi płatności zbliżeniowych we wszystkich 1100  maszynach w Polsce, uruchamiamy właśnie specjalną promocję dla e-sklepów: 0 zł prowizji do 15 listopada br. 

Przedstawiciel UPS za największą wadę Paczkomatów® InPost uznał gabaryt przesyłek. Tymczasem z naszych analiz wynika, że trzy gabaryty, które proponujemy klientom, są najbardziej pożądane przez kupujących, a dodatkowym atutem ich zróżnicowania jest możliwość obniżenia cen za przesyłkę, które i tak są o kilka złotych niższe niż opłata za dostawę tradycyjnym kurierem. 

Rafał Brzoska
Prezes Grupy Kapitałowej
Integer.pl S.A.

inpost na szczycie

InPost na szczycie

Niezmiernie miło nam poinformować, że InPost jest głównym sponsorem Magdaleny Gorzkowskiej, która już jutro 7 kwietnia wyrusza na Mount Everest. Razem z nią na najwyższy szczyt na Ziemi wyrusza także Paczucha :)