Konkurs Black Weekend

Konkurs "Black Weekend" - zamówiłeś paczkę do Paczkomatu? Mamy dla Ciebie niespodziankę! 
Konkurs Black Weekend inpost

Odbierz szybko swoją paczuchę, wyślij list do św. Mikołaja i zgarnij nagrodę! Wszystkie osoby, które odbiorą swoją paczkę z Paczkomatu w dniach: 25.11.2017r. od godz. 20.30 do 30.11.2017r. do godz. 23.59, mają szansę wygrać bony Sodexo o wartości 500 zł! 

Aby zgarnąć nagrodę wystarczy:

  1. Szybko odebrać paczkę z Paczkomatu - najpóźniej do 30.11.2017 do godz.23.59.
  2. Napisać list do Świętego Mikołaja i do 03 grudnia 2017r. wysłać go na adres mailowy klubpaczuchy@inpost.pl 
  3. W tytule maila należy wpisać „Konkurs” i podać 24 cyfrowy numer przesyłki, która została odebrana przez Uczestnika, w trakcie trwania konkursu. 

Ze względu na ogromne zainteresowanie konkursem wydłużamy czas nadsyłania prac. Na listy czekamy do 3 grudnia 2017 r. 

Ze wszystkich nadesłanych listów wybierzemy 100 najbardziej kreatywnych i oryginalnych. Zwycięzców poinformujemy o wygranej drogą mailową do 07.12.2017r. Jedna osoba może otrzymać tylko jedną nagrodę w czasie trwania konkursu. 

Cały regulamin akcji dostępny jest tutaj

Promocja Legimi i InPost

Wakacyjny ebook - lekka lektura na lato

Czym byłby wakacyjny odpoczynek bez dobrej książki? Dzięki promocji InPost i Legimi w trakcie najbliższego urlopu z pewnością nie będziesz się nudzić. Wystarczy odebrać paczkę z Paczkomatu i postępować zgodnie ze wskazówkami, które znajdziesz poniżej. 
Nowa oferta InPost i Allegro

Nowa oferta InPost i Allegro. Sprawdź, co się zmieni

Codziennie z platformy Allegro korzystają miliony osób i to właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy nową, jeszcze lepszą ofertę Allegro InPost. Od 9 lipca 2018 r. dostawy zarówno do Paczkomatów jak i do domu już następnego dnia w atrakcyjnej cenie. Zobacz, co dokładnie się zmieni.