Kto szybko odbiera, ten zgarnia kody!

Odebraliście przesyłkę niedługo po otrzymaniu SMS-a z kodem? Mamy dla Was niespodziankę! Oprócz radości z odebranej przesyłki, przekażemy Wam również kod dostępu do olbrzymiej biblioteki e-booków Legimi.com.
Kto szybko odbiera, ten zgarnia kody!

InPost i Legimi łączą siły na Święta. Kto na tym skorzysta? Oczywiście Wy – pod warunkiem, że jesteście wystarczająco szybcy. 12 000 tytułów znakomitych książek tylko czeka, aż po nie sięgniecie.

Otrzymaliście wiadomość SMS lub e-mail zachęcający do wzięcia udziału w promocji? To oznacza, że dziś jest ten dzień!

Zasady są proste.O promocji przeczytacie również na stronie Legimi.com!

125 milionów finansowania z KKR

InPost: 125 milionów finansowania z KKR

Funduszu Advent International, jeden z największych globalnych inwestorów private equity i KKR – amerykańska firma inwestycyjna zawarły porozumienie gwarantujące 125 mln euro finansowania dla InPost w okresie 5,5 roku. A to zwiększy skalę działania i uruchomi nowe lokalizacje Paczkomatów – obecnie sieć liczy już 3800 maszyn w całej Polsce, w tym także w małych miejscowościach.
InPost Partnerem w Allegro Smart

InPost Partnerem w Allegro Smart! Mamy już 3800 Paczkomatów®

Nasza firma została partnerem Allegro w nowatorskiej usłudze Allegro Smart!, w której za abonament w wysokości 49 zł będzie można odebrać 365 paczek w roku w ponad 3800 Paczkomatach® InPost w całej Polsce. Gwarancją jakości InPost jest terminowość usługi paczkomatowej na poziomie 97 % w D+1 (dzień po nadaniu)
smart allegro

InPost partnerem nowej usługi Allegro SMART!

Chcesz robić zakupy na największym portalu aukcyjnym w Polsce codziennie przez okrągły rok, paczki odbierać wygodnie w Paczkomatach, a za przesyłki płacić jedną, niewielką opłatę roczną? Teraz to możliwe. A wszystko dzięki rewolucyjnej usłudze Allegro SMART!