Lato, lato wszędzie i milion powodów do wysyłania
Nowości

Lato, lato wszędzie i milion powodów do wysyłania

28 Czerwca 2021

Czy wiecie, że w Polsce jest ponad 12 000 Paczkomatów od morza do Tatr? Można wybrać dowolne miejsce na mapie i wysłać do niego przesyłkę, bo na pewno w okolicy jest Paczkomat. Wystarczy zapakować co się chce i nadać na SzybkieNadania.pl

Teraz każdy powód jest dobry, by skorzystać z kodu rabatowego i wysłać paczkę 15% taniej.

Lato to milion powodów do wysyłania. Wyobraź sobie, że jesteś już na wyczekanym urlopie nad Bałtykiem, a ukochane klapki albo ładowarka do tabletu zostały w domu. Teraz to nie problem, ktoś może Ci je wysłać, gdzie tylko jesteś, prosto do Paczkomatu lub na adres, pod którym właśnie przebywasz.

Twoje dzieci są na obozie żeglarskim a pogoda się nie sprawdza? Paczka z polarami będzie w 24 h na miejscu! Może chcesz zrobić niespodziankę i wysłać prezent przyjaciołom na rocznicę pierwszej randki, którą obchodzą właśnie w Zakopanem, w którym się poznali?

Każdą przesyłkę możesz wysłać bez problemu, każdego dnia, skąd i dokąd chcesz, z Paczkomatu 24/7, wygodnie i bez kolejki. Wystarczy jeden z miliona powodów! A początek lata to okazja do nadania paczki w niższej cenie.

Teraz z kodem rabatowym LATO każdy gabaryt wyślesz 15% taniej.

Aby skorzystać z rabatu 15% wystarczy:

  • Wejść na stronę SzybkieNadania.pl
  • Wpisać dane nadawcy i odbiorcy, a następnie zaznaczyć sekcję Mam kod rabatowy w podsumowaniu.
  • Wpisać kod LATO. Zniżka naliczy się automatycznie.

Z promocji –15% na SzybkieNadania.pl możesz skorzystać w dniach 28.06-1.07 2021 r.

Regulamin promocji