Laureaci konkursu abonamentowego
Nowości

Laureaci konkursu abonamentowego

28 Października 2022

Już 16.11 Biało - Czerwoni zagrają kolejny mecz na Stadionie Narodowym. A dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać bilet na mecz naszej reprezentacji? Na to pytanie odpowiedzieli Klienci w konkursie „Bilety za abonament”. Spośród wszystkich zgłoszeń konkursowych jury wybrało te najbardziej kreatywne.

Kibicować naszej drużynie na meczu z Chile będzie mogło 10 laureatów, do których trafią podwójne bilety na mecz. Poniżej prezentujemy zwycięskie odpowiedzi wraz z fragmentami adresów mailowych, z których do nas trafiły:

  • silv…@interia.pl za odpowiedź:

Mój tata zatroszczył się o to, żebyśmy od dziecka z bratem kibicowali NASZYM. W jego urodziny po prostu musimy iść na ten mecz! Spełnijcie jego marzenie <3

  • sola…@gmail.com za odpowiedź:

Spalony - kojarzy mi się tylko z kotletem, out - mówi do mnie córka, kiedy wkraczam nieproszona do jej pokoju, Piątek - to dla mnie weekendu początek, a bramka służy mi do wysyłania SMSów :D Mąż mi powtarza, że powinnam rozszerzyć swoje horyzonty - wiecie o co mu chodzi?

  • monn…@onet.pl za odpowiedź:

Chciałabym sprawdzić, czy nasi piłkarze są tak samo przystojni na żywo, jak na zdjęciach! :)

  • krzy…@gmail.com za odpowiedź:

Ponieważ Kocham Piłkę nożną, Wspieram codziennie kibiców reprezentacji Polski dając im radość z koszulek reprezentacyjnych. Byłbym przeszczęśliwy wygrywając bilety.

  • ga65…@...one.pl za odpowiedź:

Od 20 lat jestem wiernym kibicem naszej reprezentacji. Odwiedziłem niejeden stadion na którym grali biało-czerwoni. Nie jest mi obca żadna piłkarska „przyśpiewka”, a na szaliki w biało-czerwonych barwach trzeba było przeznaczyć w szafie osobną półkę. I choć skład reprezentacji się zmienia, raz strzelamy gole, a raz musimy pogodzić się z przegraną, to ja cały czas wierzę w naszych chłopaków! Gdybym otrzymał bilet na mecz, zabrałbym ze sobą syna, który mam nadzieję będzie kontynuował tą naszą rodzinną tradycję kibicowania. No to co - Polska, gola!

  • mich…@interia.pl za odpowiedź:

Bo będę krzyczał nagłośniej na stadionie „Krótka piłka, Polska goooola!”

  • kon…@...iki.pl za odpowiedź:

Chciałabym zrobić niespodziankę mojemu mężowi ponieważ jest wiernym kibicem Polskiej reprezentacji.

  • skl…@...eto.pl za odpowiedź:

Bo jak nie ja to kto? :D

  • j.ma…@gmail.com za odpowiedź:

Mój syn mógłby mi wreszcie na żywo pokazać wszystkich swoich ulubionych piłkarzy z kart, które z taką radością kolekcjonuje. W końcu nic tak nie cieszy matki, jak radość dziecka. :)

  • wiec…@...zan.com za odpowiedź:

Wciąż liczę na to, że w końcu któryś z naszych piłkarzy podpisze mi się na szaliku. Do trzech razy sztuka, pomożecie?

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! 😊 Z Laureatami skontaktujemy się za pośrednictwem adresów mailowych podanych w zgłoszeniu. 

Zachęcamy do śledzenia naszych aktualności i wzięcia udziału w kolejnych konkursach!

Do zobaczenia na meczu! ​​​​​​​