Listy InPost: tylko na Allegro i w sklepach internetowych

Szanowni Klienci, 25 lipca InPost zmienił priorytety i otworzył nowy rozdział.

Od tej pory całą naszą energię skupiamy na rozwijaniu usług dla branży e-commerce: Paczkomatów, przesyłek kurierskich i listów - Allegro Poleconych i E-Commerce Poleconych. Przesyłki te cieszą się rosnącą popularnością wśród odbiorców i stanowią w swoich kategoriach najtańsze i najwygodniejsze opcje dostawy zakupów internetowych. Dołożymy wszelkich starań, aby tak pozostało.

Kończymy natomiast działalność w zakresie tych przesyłek listowych, które można było nadać ze znakiem opłaty pocztowej w Punktach Obsługi Klienta, tj.:

  • listów poleconych,
  • listów zwykłych,
  • listów expresowych,
  • paczek pocztowych

W erze cyfryzacji rynek "tradycyjnych" przesyłek listowych kurczy się i odchodzi w przeszłość. My patrzymy w przyszłość - na pędzącą do przodu branżę e-commerce. Już wkrótce w naszych punktach uruchomimy kolejne ciekawe opcje usług związanych z Paczkomatami i przesyłkami kurierskimi. 

Zachęcamy do śledzenia naszych stron oraz profilu na Facebooku. Aktualne regulaminy usług znajdują się na stronie Regulaminy

walentynkowa loteria InPost InLove

Zakochany InPost!

Wystartowała wielka loteria Walentynkowa InPost InLove! Do zgarnięcia jest ponad pół miliona nagród gwarantowanych i nagroda główna kultowy Fiat 500!