Listy InPost: tylko na Allegro i w sklepach internetowych

Szanowni Klienci, 25 lipca InPost zmienił priorytety i otworzył nowy rozdział.

Od tej pory całą naszą energię skupiamy na rozwijaniu usług dla branży e-commerce: Paczkomatów, przesyłek kurierskich i listów - Allegro Poleconych i E-Commerce Poleconych. Przesyłki te cieszą się rosnącą popularnością wśród odbiorców i stanowią w swoich kategoriach najtańsze i najwygodniejsze opcje dostawy zakupów internetowych. Dołożymy wszelkich starań, aby tak pozostało.

Kończymy natomiast działalność w zakresie tych przesyłek listowych, które można było nadać ze znakiem opłaty pocztowej w Punktach Obsługi Klienta, tj.:

  • listów poleconych,
  • listów zwykłych,
  • listów expresowych,
  • paczek pocztowych

W erze cyfryzacji rynek "tradycyjnych" przesyłek listowych kurczy się i odchodzi w przeszłość. My patrzymy w przyszłość - na pędzącą do przodu branżę e-commerce. Już wkrótce w naszych punktach uruchomimy kolejne ciekawe opcje usług związanych z Paczkomatami i przesyłkami kurierskimi. 

Zachęcamy do śledzenia naszych stron oraz profilu na Facebooku. Aktualne regulaminy usług znajdują się na stronie Regulaminy

Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy kolejny powód do radości – nasza sieć Paczkomatów liczy już 4000 maszyn, a będzie jeszcze więcej. Czterotysięczna maszyna trafiła do dużej wsi gminnej Suchy Las, leżącej w Wielkopolsce. Do końca roku chcemy mieć 4500 lokalizacji w Polsce. W okresie styczeń – wrzesień 2018 roku dostarczyliśmy ponad 53 mln przesyłek, czyli o 48,8% więcej rok do roku.
Magazynowanie paczek w POP

Odbieraj paczki, póki gorące!

Zbliża się sezon wyprzedażowy oraz świąteczny, czyli najgorętszy okres dla naszych Kurierów. Aby oszczędzić czas naszych Klientów, od początku października testujemy nowe rozwiązanie. Teraz, paczki będziesz mógł odebrać szybciej i sprawniej, nie martwiąc się przepełnionym Paczkomatem. Zobacz, na czym polega magazynowanie.