Listy InPost: tylko na Allegro i w sklepach internetowych

Szanowni Klienci, 25 lipca InPost zmienił priorytety i otworzył nowy rozdział.

Od tej pory całą naszą energię skupiamy na rozwijaniu usług dla branży e-commerce: Paczkomatów, przesyłek kurierskich i listów - Allegro Poleconych i E-Commerce Poleconych. Przesyłki te cieszą się rosnącą popularnością wśród odbiorców i stanowią w swoich kategoriach najtańsze i najwygodniejsze opcje dostawy zakupów internetowych. Dołożymy wszelkich starań, aby tak pozostało.

Kończymy natomiast działalność w zakresie tych przesyłek listowych, które można było nadać ze znakiem opłaty pocztowej w Punktach Obsługi Klienta, tj.:

  • listów poleconych,
  • listów zwykłych,
  • listów expresowych,
  • paczek pocztowych

W erze cyfryzacji rynek "tradycyjnych" przesyłek listowych kurczy się i odchodzi w przeszłość. My patrzymy w przyszłość - na pędzącą do przodu branżę e-commerce. Już wkrótce w naszych punktach uruchomimy kolejne ciekawe opcje usług związanych z Paczkomatami i przesyłkami kurierskimi. 

Zachęcamy do śledzenia naszych stron oraz profilu na Facebooku. Aktualne regulaminy usług znajdują się na stronie Regulaminy

Promocja Legimi i InPost

Wakacyjny ebook - lekka lektura na lato

Czym byłby wakacyjny odpoczynek bez dobrej książki? Dzięki promocji InPost i Legimi w trakcie najbliższego urlopu z pewnością nie będziesz się nudzić. Wystarczy odebrać paczkę z Paczkomatu i postępować zgodnie ze wskazówkami, które znajdziesz poniżej. 
Nowa oferta InPost i Allegro

Nowa oferta InPost i Allegro. Sprawdź, co się zmieni

Codziennie z platformy Allegro korzystają miliony osób i to właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy nową, jeszcze lepszą ofertę Allegro InPost. Od 9 lipca 2018 r. dostawy zarówno do Paczkomatów jak i do domu już następnego dnia w atrakcyjnej cenie. Zobacz, co dokładnie się zmieni.