Loteria na półmetku! Za nami pierwsze losowanie
Nowości

Loteria na półmetku! Za nami pierwsze losowanie

26 Listopada 2020

 

Loteria InPost trwa w najlepsze! Dla wszystkich uczestników zabawy mamy wspaniałą informację – za nami już pierwsze losowanie.  Unikatowe zestawy klocków Paczkomat trafią niebawem w ręce aż 1000 szczęśliwców, którzy odbierają z Paczkomatu w ekspresowym tempie! 1001 laureatem jest Pan Roman, któremu udało się zdobyć skuter elektryczny Hop.City.

Przypominamy, że udział w akcji może wziąć każdy, kto odbierze paczkę z Paczkomatu do 2 h i zarejestruje jej 4 ostatnie cyfry na stronie loterii. Chcesz zwiększyć swoje szanse na wygraną? Oczywiście, możesz to zrobić w prosty sposób! Wystarczy, że odbierzesz paczkę w weekend, a my potroimy liczbę Twoich losów w Losowaniu Finałowym.

Dodatkowo, każdy uczestnik, który zarejestruje swoją paczkę na stronie loterii ma szansę – obok udziału w losowaniach – zgarnąć e-book lub audiobook od Legimi. Taką nagrodę można zdobyć tylko raz.

Pierwsze losowanie w loterii InPost odbyło się 16 listopada 2020. Wyniki znajdziecie tutaj. Szukasz swoich cyfr, szukasz, i nic? Wszystko przed Tobą! Odbieraj, rejestruj i czekaj na 2 kolejne losowania nagród dodatkowych oraz losowanie nagrody głównej – Peugeota e-208 GT.

W loterii mogą wziąć udział przesyłki odebrane z Paczkomatu od 22.10.2020 do 24.12.2020. Regulamin oraz szczegóły loterii znajdziecie na stronie loteriainpost.pl​​​​​​​

Partnerzy: Peugeot, Hop.City, Legimi