Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy kolejny powód do radości – nasza sieć Paczkomatów liczy już 4000 maszyn, a będzie jeszcze więcej. Czterotysięczna maszyna trafiła do dużej wsi gminnej Suchy Las, leżącej w Wielkopolsce. Do końca roku chcemy mieć 4500 lokalizacji w Polsce. W okresie styczeń – wrzesień 2018 roku dostarczyliśmy ponad 53 mln przesyłek, czyli o 48,8% więcej rok do roku.
Mamy już 4000 Paczkomatów!

“Mamy wsparcie silnych, globalnych partnerów – Adventu i KKR – dlatego rozbudowa sieci Paczkomatów jest realizowana w ekspresowym tempie. W tym roku rozstawiliśmy już blisko 1300 maszyn, a plany kolejnych lokalizacji są bardzo ambitne. Finansowanie, które pozyskaliśmy, będzie inwestowane w infrastrukturę i jakość usług – co przy rosnących skokowo wolumenach obsługiwanych przesyłek będzie szybko przynosić wymierne rezultaty” – powiedział Rafał Brzoska, prezes InPost.

We wrześniu i październiku koncentrujemy się na mniejszych miejscowościach. „Uczę się geografii Polski, gdyż o zdecydowanej większości z nich wcześniej nie słyszałem. Tylko w tym tygodniu Paczkomaty trafiły m. in. do Zagórza, Baniochy, Jaworowa, Bnina, Małomic, Kosina, Witaszyc, Gołuchów, Mostów, Grabowa nad Prosną. Czterotysięczny Paczkomat trafił do wsi Suchy Las, gdzie przy ulicy Obornickiej 85 można korzystać z najnowszej maszyny InPost” – dodał Brzoska.

Rozbudowa sieci z małymi niezależnymi punktami nie wyklucza współpracy z dużymi graczami. Planujemy kolejne partnerstwa, które pozwolą na sprawne pozyskiwanie większej ilości nowych lokalizacji dla naszych Paczkomatów. 

Promocja Blik

Jesienna promocja InPost i BLIK!

Za oknem jesień w pełnej krasie, jednak to wcale nie musi być powód do zmartwień. Zamów paczkę pobraniową z dostawą do Paczkomatu i zapłać BLIKIEM bezpośrednio w maszynie. Za każdą transakcję otrzymasz rabat w wysokości 5 zł! Poznaj szczegóły promocji.
Zapłać Blikiem w Paczkomacie

Zapłać BLIKIEM w Paczkomacie

Mamy dla Was świetną wiadomość! Od teraz za swoją przesyłkę "pobraniową" możecie zapłacić BLIKIEM bezpośrednio w Paczkomacie! Nowa metoda płatności jest już dostępna w większości maszyn w całej Polsce.