Mamy już 7000 Paczkomatów!
Nowości

Mamy już 7000 Paczkomatów!

18 Czerwca 2020

Nie zwalniamy tempa, działamy OUT OF THE BOX i nieustannie inwestujemy w rozwój naszej sieci. Z przyjemnością informujemy, że jubileuszowy Paczkomat numer #7000 stoi już w Poznaniu, przy ul. Doliny 11 i wzbudza zainteresowanie projektem graficznym, który zdecydowanie warto zobaczyć osobiście.

Projekt Paczkomatu #7000 to ukłon w stronę wszystkich pracowników, którzy mieli swój wkład w tak dynamiczny rozwój samej organizacji i całej naszej sieci. Wiemy, że tak intensywny i imponujący wzrost nie byłby możliwy bez zaangażowania i ciężkiej pracy wszystkich członków #TeamInPost.

Liczby mówią same za siebie! Tylko w pierwszym półroczu postawiliśmy w Polsce niemal 700 nowych Paczkomatów, głównie w mniejszych miejscowościach. W tym tygodniu nowe Paczkomaty mają trafić m.in. do Brzeszcza, Goszczy, Sulmierzyc, Zbójnej, Kodenia, Nowej Kornicy, Sulbiny, Puchaczowa, Łęczycy, Słupna, Malcanowa, Lipna, Gniewina, Kowalowa i Hrubieszowa.

Kolejny Paczkomat o okrągłej liczbie to dla nas małe, InPostowe święto. Maszyna stanęła w jednym z największych miast w Polsce w Poznaniu, przy ul. Doliny 11. Rozbudowa sieci Paczkomatów odbywa się w niemal ekspresowym tempie – tylko w tym roku postawiliśmy już blisko 700 nowych maszyn. Wolumeny obsługiwanych przez nas przesyłek rosną skokowo, a olbrzymie zapotrzebowanie na usługi bezkontaktowe tylko zwiększa liczbę naszych klientów i potrzebę rozbudowy sieci o nowe lokalizacje” – powiedział Rafał Brzoska, założyciel i prezes InPost.

Gorąco zachęcamy wszystkich do wizyty w Poznaniu i obejrzenia Paczkomatu numer #7000. Naprawdę warto! Przypominamy, że oczywiście można do niego zamawiać przesyłki, a także odbierać je zdalnie przy pomocy aplikacji InPost Mobile. Numer nowego Paczkomatu to POZ55M.

Jeśli nie macie jeszcze aplikacji na swoim telefonie, to zapraszamy do jej pobrania z oficjalnych sklepów Google Play, App Store i Huawei AppGallery. 

Jesteśmy przekonani, że w tak ekspresowym tempie postawimy już niebawem Paczkomat numer #8000. Śledźcie naszą stronę internetową i obserwujcie nas w mediach społecznościowych. 

Stay tuned! :)