„Marzyłem o hulajnodze, wygrałem Mustanga!” Nagroda główna w loterii InPost trafiła w ręce zwycięzcy!

„Marzyłem o hulajnodze, wygrałem Mustanga!” Nagroda główna w loterii InPost trafiła w ręce zwycięzcy!

9 Marca 2023

Nadszedł ten wyczekiwany moment! Nagroda główna w wielkiej loterii InPost trafiła już do szczęśliwego zwycięzcy! Pan Sebastian – laureat nagrody głównej, wyjechał swoim nowym elektrycznym Mustangiem MACH-E z salonu FordStore Łódź! Gratulujemy!

Jak widać – warto szybko odbierać przesyłki przez Paczkomat i grać z nami o tysiące nagród! Podczas ostatniej edycji naszej loterii pobiliśmy nowy rekord: w ramach naszej corocznej zabawy Klienci InPost zarejestrowali kilka milionów paczek!

Z wszystkich nagród w loterii, największe emocje budziła oczywiście nagroda główna, czyli elektryczny Ford Mustang MACH-E, który trafił w ręce pana Sebastiana.

Podczas rozmowy, Laureat zdradził nam, że główna nagroda w loterii to pierwsza rzecz, jaką udało mu się kiedykolwiek wygrać.

Jaki jest przepis na wygraną? Pan Sebastian w loterii w 2 godziny odebrał około 10 paczek. Jak sam nam powiedział: marzył o hulajnodze, a wygrał Mustanga! 😊

Pierwsza nagroda i to jaka! Serdecznie gratulujemy. 😊 Życzymy szerokiej drogi i tysięcy pokonywanych kilometrów w stylu eko!

Podczas uroczystego przekazania nagrody głównej, kluczyki do samochodu wręczyła zwycięzcy Anna Heimberger, Dyrektor marketingu InPost Polska. Bardzo dziękujemy sponsorowi nagrody głównej – FordStore Łódź.

Udział w loterii był bardzo prosty – wystarczyło odebrać paczkę do 2 godzin z aplikacją InPost Mobile, kliknąć w banner promocyjny w apce, odebrać zdrapkę i od razu sprawdzić, czy kryje się pod nią nagroda.

Dziękujemy za wspólną zabawę w loterii „Krótka piłka” i Wasze zaangażowanie! ❤️ Dzięki szybkim odbiorom przesyłek z urządzeń Paczkomat InPost, jeszcze więcej osób może skorzystać z naszych usług! 😊

Kolejne sportowe atrakcje już wkrótce – stay tuned!

Nie chcesz przegapić naszych konkursów i akcji specjalnych? Zapisz się do newslettera InPost, aby zawsze być na bieżąco! 😊