Modna jesień z CCC! Odbierz paczkę do 2 h i zgarnij rabat 60 zł w Szybkim Polowaniu!

Modna jesień z CCC! Odbierz paczkę do 2 h i zgarnij rabat 60 zł w Szybkim Polowaniu!

1 Października 2020

 

#zróbmiejsce w Paczkomacie i przygotuj się na jesień z CCC!

To już ostatnie rozdanie w Szybkim Polowaniu! Ale za to jakie – od 28.09, przez kolejne 2 tygodnie, partnerem akcji będzie popularna sieć sklepów CCC. Tym razem do zgarnięcia jest rabat 60 zł, który można zdobyć w bardzo prosty sposób – wystarczy odebrać paczkę do 2 h z Paczkomatu i zarejestrować jej numer na stronie szybkiepolowanie.pl.

Szukasz nowych butów, torby lub stylowych akcesoriów do garderoby? W CCC zawsze znajdziesz jakościowe produkty w różnych przedziałach cenowych. Teraz możesz kupić swoją wymarzoną parę butów jeszcze taniej! 

Zasady Szybkiego Polowania są niezmiennie proste:

  1. Odbierasz paczkę do 2 h od otrzymania powiadomienia o doręczeniu do Paczkomatu. 
  2. Rejestrujesz numer przesyłki na stronie szybkiepolowanie.pl.
  3. Odbierasz 60 zł rabatu i robisz zakupy w sklepie online CCC.

Rabat 60 zł do CCC nie łączy się z innymi promocjami oraz nie dotyczy marek Unicef i Vans, obowiązuje w sklepie online CCC, przy zakupach za min. 199 zł i dotyczy produktów w cenach regularnych. Kody do CCC można wykorzystać do 15.11.2020 włącznie.

Warto się spieszyć! Dzięki temu, że odbierasz szybciej, łączysz przyjemne z pożytecznym – wygrywasz nagrody, a inna paczka zyskuje miejsce w Paczkomacie. Zabawa w Wakacyjne Rozdania ciągle trwa! 

Pamiętaj, że paczkę z Paczkomatu najszybciej i bezpiecznie odbierzesz przy pomocy aplikacji InPost Mobile. Nie masz jej jeszcze w swoim telefonie? Pobierz ją z oficjalnych sklepów: Google Play, App Store i Huawei AppGallery

Promocja potrwa od 14.09.2020 do 12.10.2020, do godz. 11:00. 
Regulamin i szczegóły na www.szybkiepolowanie.pl