Multiskrytka już dostępna w urządzeniach Paczkomat!

Multiskrytka już dostępna w urządzeniach Paczkomat!

25 Maja 2020

Zamawiasz przez Paczkomat kilka paczek jednocześnie? Zastanawiasz się, czy w jednej skrytce może się zmieścić więcej przesyłek? Dzisiaj możemy to już potwierdzić: tak, to możliwe! Dzięki Multiskrytce nie musisz już tracić czasu na odbieranie każdej przesyłki z osobna.

Multiskrytka to nowa funkcjonalność, która pozwala na odbieranie wielu przesyłek z jednej skrytki automatu Paczkomat. W praktyce wystarczy jeden kod odbioru i jedna skrytka – dla wielu zamówionych paczek.

Zamawiacie w tym samym momencie u różnych dostawców? Wasze paczki znajdą się w Multiskrytce, jeżeli dotrą do automatu Paczkomat w tym samym czasie i zmieszczą się w jednej skrytce. 

O paczkach, które zostaną umieszczone w Multiskrytce, dowiesz się z aplikacji mobilnej InPost Mobile, a także wiadomości SMS i/lub e-mail. W aplikacji paczki zostaną zgrupowane w jeden komunikat. Dodatkowo, będą wyróżnione kolorem niebieskim i napisem Multiskrytka.

Pamiętajcie, by uważnie śledzić powiadomienia i zawsze sprawdzać, czy odebraliście wszystkie przesyłki, które posiada Paczkomat w ramach Multiskrytki. 

Zobacz, jak działa Multiskrytka!