Multiskrytka już dostępna w wybranych Paczkomatach!

Multiskrytka już dostępna w wybranych Paczkomatach!

3 Maja 2020

Ruszył pilotażowy program nowej funkcjonalności 

Multiskrytka to nowa funkcjonalność, dzięki której możecie odbierać swoje przesyłki z Paczkomatu za jednym razem. Rozwiązanie w pełnym wymiarze startuje w maju, ale już teraz uruchomiliśmy pilotażowy program – opcja Multiskrytki jest już dostępna w wybranych Paczkomatach! 

Chcemy odpowiadać na potrzeby rozwijającego się w zawrotnym tempie rynku e-commerce. Wiemy, że zapotrzebowanie na jak największą liczbę skrytek w Paczkomatach nieustannie rośnie, dlatego staramy się działać OUT OF THE BOX w kontekście nowych usług i funkcjonalności. 

Multiskrytka to nasza odpowiedź na Wasze potrzeby i zapytania. Zamierzamy sukcesywnie powiększać wolumen Paczkomatów z nową funkcjonalnością. Od teraz wystarczy jeden kod odbioru i jedna skrytka – dla wielu paczek! Zamawiacie paczki w tym samym momencie u różnych dostawców? Wasze paczki znajdą się w Multiskrytce, jeżeli dotrą do Paczkomatu w tym samym czasie i zmieszczą się w jednej skrytce

O paczkach, które znalazły się w Multiskrytce, poinformujemy Was w wiadomościach SMS i e-mail. Wkrótce powiadomienia pojawią się również w aplikacji mobilnej InPost Mobile. 

Multiskrytka, w połączeniu ze zdalnym otwieraniem, to najwygodniejszy sposób na korzystanie z naszych Paczkomatów. Przy okazji, zachęcamy wszystkich do pobierania aplikacji z oficjalnych źródeł – sklepów App Store, Google Play i Huawei AppGallery. 

Pamiętajcie, by śledzić powiadomienia SMS oraz email i zawsze sprawdzać, czy odebraliście wszystkie przesyłki umieszczone w Paczkomacie w ramach Multiskrytki

Jesteśmy przekonani, że nowa funkcjonalność wpłynie pozytywnie na szybkość odbiorów z Paczkomatów i sprawi, że korzystanie z usług InPost będzie jeszcze łatwiejsze.