Multiskrytka już dostępna w wybranych urządzeniach Paczkomat!

Multiskrytka już dostępna w wybranych urządzeniach Paczkomat!

3 Maja 2020

Ruszył pilotażowy program nowej funkcjonalności 

Multiskrytka to nowa funkcjonalność, dzięki której możecie odbierać swoje przesyłki przez Paczkomat za jednym razem. Rozwiązanie w pełnym wymiarze startuje w maju, ale już teraz uruchomiliśmy pilotażowy program – opcja Multiskrytki jest już dostępna w wybranych urządzeniach Paczkomat! 

Chcemy odpowiadać na potrzeby rozwijającego się w zawrotnym tempie rynku e-commerce. Wiemy, że zapotrzebowanie na Paczkomat z jak największą liczbę skrytek nieustannie rośnie, dlatego staramy się działać OUT OF THE BOX w kontekście nowych usług i funkcjonalności. 

Multiskrytka to nasza odpowiedź na Wasze potrzeby i zapytania. Zamierzamy sukcesywnie powiększać wolumen urządzeń Paczkomat z nową funkcjonalnością. Od teraz wystarczy jeden kod odbioru i jedna skrytka – dla wielu paczek! Zamawiacie paczki w tym samym momencie u różnych dostawców? Wasze paczki znajdą się w Multiskrytce, jeżeli dotrą do wskazanej maszynie w tym samym czasie i zmieszczą się w jednej skrytce

O paczkach, które znalazły się w Multiskrytce, poinformujemy Was w wiadomościach SMS i e-mail. Wkrótce powiadomienia pojawią się również w aplikacji mobilnej InPost Mobile. 

Multiskrytka, w połączeniu ze zdalnym otwieraniem, to najwygodniejszy sposób na korzystanie z naszych maszyn Paczkomat. Przy okazji, zachęcamy wszystkich do pobierania aplikacji z oficjalnych źródeł – sklepów App Store, Google Play i Huawei AppGallery. 

Pamiętajcie, by śledzić powiadomienia SMS oraz email i zawsze sprawdzać, czy odebraliście wszystkie przesyłki umieszczone w skrytce w ramach Multiskrytki

Jesteśmy przekonani, że nowa funkcjonalność wpłynie pozytywnie na szybkość odbiorów przez Paczkomat i sprawi, że korzystanie z usług InPost będzie jeszcze łatwiejsze.