„Muzyczne Paczkomaty” - Wyniki konkursu.

Tadam! Oto wyczekiwane przez Was wyniki konkursu. Liczba zgłoszeń jak zwykle nas nie zawiodła ;) Padło wiele podobnych propozycji. Spośród nich wybraliśmy naszym zdaniem najoryginalniejsze.
„Muzyczne Paczkomaty” - Wyniki konkursu.

Nagrodę główną - Zestaw audio Pioneer X-HM11-S - otrzymuje Ewa za odpowiedź:

“Oops!… I did it again” i wcale tego nie żałuję! Mam na imię Ewa i jestem zakupomaniaczką, a żeby kurierzy i listonosze nie wzbudzali już więcej uzasadnionych podejrzeń, korzystam z usług dyskretnych Paczkomatów. Wspomniana piosenka Britney Spears, a właściwie moje solowe jej wykonanie a capella, towarzyszy każdorazowemu otwarciu żółtego Sezamu”. Czyż fragment: „Nim odejdziesz, chciałbym Ci coś ofiarować…” nie brzmi znajomo?:)

Słuchawki Sony MDR-V55R - otrzymują:

Anna za odpowiedź:

Z Paczkomatami najbardziej kojarzy mi się piosenka Push the Button zespołu Sugababes, ponieważ za każdym razem gdy na Paczkomacie pojawia się napis naciśnij guzik nucę tą piosenkę i od razu wprawia mnie to w znakomity nastrój. Nie dość, że wygodnie mogę odebrać moją przesyłkę, to jeszcze przypominam sobie ten pozytywny utwór.

Maciej za odpowiedź:

Już ponad trzydzieści lat temu Marek Grechuta w piosence Super-express śpiewał o tym, jak to zmierzamy do tego aby wszystko robić coraz szybciej w tempie expresowym. Paczkomaty InPost to taki super express wśród usług pocztowo-kurierskich. Zapewne gdyby Paczkomaty istniały już w czasach kiedy śpiewał Marek Grechuta, to super expresowe Paczkomaty na pewno znalazłyby się w tekście tej piosenki.

Renata za odpowiedź:

Z Paczkomatami nieodzownie kojarzy mi się piosenka sheppard geronimo https://www.youtube.com/watch?v=UL_EXAyGCkw. Jej dynamiczne takty przywodzą na myśl tempo, w jakim przesyłka pokonuje drogę od nadawcy do paczkomatu. Wyobrażam sobie, że Kurier doręczając ją nie raz musi stawić czoła wyzwaniom, ale nie ustaje w drodze i bez względu na trud podróży, niepogodę, uliczne korki i inne niedogodności przesyłka zawsze dociera na czas- Geronimo! :)

Odtwarzacze MP3 Sony NWZ-B183 - otrzymują:

Kasia za odpowiedź:

Right Said Fred - I'm Too Sexy! Dlatego napisałam Manifest Klientów Paczkomatów! Jesteśmy zbyt seksowni by na poczcie czekać, w kolejkach stać i na opóźnienia narzekać, zbyt seksowni by podpisywać listy długopisem- wolimy na autografy zachować podpisy! Jesteśmy zbyt seksowni na wizyty listonosza, kiedy dzwoni po dwa razy - żadne z nas nie znosi! Zbyt seksowni dla każdego koloru innego niż bananowy - jak Paczkomaty, jesteśmy niezastąpieni i wyjątkowi!

Szymon za odpowiedź:

Amanda Lear-Enigma.Utwór o obietnicy i nadziei na coś niezwykłego,lecz i o pewnej niepewności.Czy te emocje nie dotykają każdej osoby wyczekującej na przesyłkę?Niezależnie czy chodzi o książkę czy garnek.Chęć jak najszybszego skonfrontowania swoich oczekiwań z produktem wzmaga niecierpliwość. Gdy paczko-sms trafi do skrzynki,zakładam słuchawki i sportowe buty.Bieg do P-matu jest cudownym końcem oczekiwania i początkiem obcowania z nową rzeczą,jego doskonałym uzupełnieniem jest właśnie Enigma.

Adrian za odpowiedź:

Z Paczkomatami InPost kojarzy mi się utwór Miki - Relax, Take It Easy. Dzięki usłudze Paczkomatów odbieram przesyłkę kiedy otrzymam stosowny SMS. Krótki spacer do pobliskiego paczkomatu, kilka sekund skanowania kodu QR i już paczka jest w moich rękach :) Dla mnie to niesamowita wygoda - bez wyczekiwania kuriera, bez ciągłego, niecierpliwego śledzenia statusu przesyłki, bez nadmiernego obciążenia portfela i bez stresu, czy przesyłka dotrze na czas. A ja wreszcie mogę się zrelaksować :)

Leszek za odpowiedź:

Przybyli ułani pod okienko, (bis) Pukają, wołają: puść panienko! (bis) -- Przybyłem pod Paczkomat (takie wiele okienek...) -- Pukam stukam - bo szukam mojej skrytki, wpisuję kod i... -- puść panienko! - bo czekam aż otworzy się skrytka no i wpuszcza mnie panienka -> mam moją oczekiwaną przesyłkę.

Martyna za odpowiedź:

Może nie będzie to piosenka do słuchania przy kawie, ale nieodparcie najbardziej się z Paczkomatami kojarzy mi sound z Mario Bros. Pokonywanie szybciutko kolejnych leveli i zdobywanie nagród ukrytych w kosteczkach :) I, gdy już odbiorę paczuchę i pojawia się napis z czasem, który po raz kolejny pobiłam, w głowie mi się pojawia muzyczka, która jest na zakończenie rundy Mario :)

Z Laureatami skontaktujemy się mailowo. Gratulujemy!