Nie będzie Cię w domu? Przekieruj paczkę kurierską do Paczkomatu!
Nowości

Nie będzie Cię w domu? Przekieruj paczkę kurierską do Paczkomatu!

16 Listopada 2020

Czekasz na paczkę kurierską, ale już wiesz, że nie będzie Cię w domu w konkretnym terminie? Dzięki możliwości Dynamicznego Przekierowania paczki możesz odebrać swoją paczkę z Paczkomatu, PaczkoPunktu lub po prostu od sąsiada wtedy, kiedy Ci wygodnie! 

Dynamiczne Przekierowanie to darmowa usługa, która umożliwia przekierowanie paczki kurierskiej do pobliskiego Paczkomatu, PaczkoPunktu lub pod dowolny adres przy pierwotnie wybranej przez Ciebie ulicy (do sąsiada). To idealna opcja dla tych klientów, którzy czekają na kuriera InPost, ale już wiedzą, że w przewidywanym terminie dostawy nie będzie ich pod wskazanym adresem, pod który zamówili przesyłkę. 

Czekasz na paczkę kurierską i zastanawiasz się, jak skorzystać z tej opcji? O możliwości przekierowania paczki poinformujemy Cię w wiadomości e-mail i/lub SMS. Otrzymasz od nas unikatowy link, który przeniesie Cię na specjalną stronę, na której zrobisz to szybko i wygodnie. Pamiętaj, że link, który otrzymasz (o możliwości przekierowania) jest aktywny do momentu, kiedy paczka przejdzie do kolejnego etapu podróży.

Możemy przekierować tylko paczki, które spełniają określone kryteria m.in. rozmiarowe – Twoja przesyłka musi zmieścić się do skrytki w Paczkomacie, czyli  mieć gabaryt A, B lub C.

Zachęcamy do korzystania z nowej usługi!