Nowe metody płatności za nadanie bez etykiety już dostępne w aplikacji InPost Mobile!
Nowości

Nowe metody płatności za nadanie bez etykiety już dostępne w aplikacji InPost Mobile!

8 Marca 2021

 

​​​​​​​Idzie nowe! A w zasadzie… lepsze nowe! O nadaniach bez drukowania etykiety w aplikacji InPost Mobile pisaliśmy już wielokrotnie. Komunikowaliśmy też, że zaczynamy od pilotażu, że będziemy cały czas rozwijać nową usługę i robić wszystko, żeby mogło z niej korzystać jak najwięcej entuzjastów Paczkomatów. Tak więc... to już najwyższy czas na ważne ogłoszenie: nowe opcje płatności za nadanie bez etykiety są już dostępne w InPost Mobile!

Paczka do wysłania? Wyślij ją szybko i wygodnie przez dowolny Paczkomat®.

Kilka chwil i paczka nadana!

Opłacając przesyłkę bez etykiety skorzystasz z szybkich przelewów DotPay, BLIK-a, a także kart płatniczych Visa oraz MasterCard. W przyszłości dodamy do aplikacji również popularne Apple Pay oraz Google Pay. Wszystkie opcje znajdziesz na etapie wyboru metody płatności, zaraz po wypełnieniu danych odbiorcy. 

Masz zbędne ubrania, które zalegają Ci w szafie? A może chcesz sprzedać kilka książek, które kurzą się na górnej półeczce? Nie ma dzisiaj wygodniejszego sposobu na wysyłanie paczek niż bezetykietowe nadania w InPost Mobile! Teraz jest to jeszcze łatwiejsze – od teraz nadając paczkę w aplikacji możesz wybierać spośród kilku różnych możliwości płatności.

 

Przypominamy, że paczkę nadaną w aplikacji możesz wysłać bez drukowania etykiety z DOWOLNEGO Paczkomatu lub PaczkoPunktu i o DOWOLNEJ porze, czyli 24/7. Możesz skorzystać zarówno z dostawy do Paczkomatu, ale również wybrać opcję kurierską pod same drzwi – jak tylko chcesz. 

Halo, halo, jeszcze nie masz aplikacji InPost Mobile w swoim telefonie? Pamiętaj, aby pobrać ją wyłącznie z oficjalnych sklepów Google Play, App Store lub Huawei AppGallery.