Nowy wygląd powiadomień mailowych
Porady

Nowy wygląd powiadomień mailowych

23 Października 2019

Drodzy Klienci!

Nadszedł czas zmian. Czasem dobrze jest odświeżyć wizerunek i nadać mu świeżości. Znudziły Cię już żółto-czarne maile? Pora na zmiany! Sprawdź, jak od teraz będziemy się z Tobą kontaktować i kto będzie z Tobą rozmawiał :-) Przedstawiamy Mata:

 

Mateusz jest nową twarzą w InPost. Mat zaczynał jako jeden z boksów w Paczkomacie, ale szybko dostrzegliśmy jego ogromny potencjał i magnetyczną osobowość. Dlatego zaproponowaliśmy mu stanowisko spokesmana.

Choć jest duszą towarzystwa, nie pozwala sobie na utratę godności. Jest szczery, mówi co myśli, ale ponad wszystko przedkłada chęć niesienia pomocy.

Jest po prostu gościem, który będzie przewodnikiem po świecie InPost.

 

Rozpoczynamy właśnie pierwszy etap zmiany powiadomień mailowych, które wychodzą do klientów. Proces wdrażania nowej szaty graficznej został podzielony na kilka etapów, co oznacza, że część powiadomień będzie jeszcze przez jakiś czas wysyłana w starej żółto-czarnej postaci. Natomiast ich zdecydowana większość już teraz zmieni wygląd na - mamy nadzieję - bardziej przejrzysty. Przykłady nowych powiadomień znajdują się poniżej: