„O jakiej porze najbardziej lubisz odbierać przesyłki z Paczkomatu? I dlaczego?” - Wyniki konkursu.

Zainteresowanie konkursem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Spośród ponad sześciu tysięcy nadesłanych odpowiedzi wybraliśmy zwycięzców.
„O jakiej porze najbardziej lubisz odbierać przesyłki z Paczkomatu? I dlaczego?” - Wyniki konkursu.

A oto i oni: 

Nagrodę główną - Tablet Samsung Galaxy Tab 3 T110 Lite A9 40GB - otrzymuje Marcin za odpowiedź: 

Odmawiam odpowiedzi! Pora jest moja własna, prywatna, nie ujawniana publicznie! 

Bony podarunkowe o wartości 100 zł, do wykorzystania w sklepie internetowym x-kom.pl otrzymują: 

Olga za odpowiedź:

Późnym wieczorem zamiast zaglądać do lodówki, wolę zajrzeć do paczkomatu ;) 

Edyta za odpowiedź: 

O KAŻDEJ porze. Nie lubię ograniczeń, a noc mi nie straszna! Kiedy dostaję informację o wyczekiwanej paczce zależy mi na tym, żeby odebrać ją jak najszybciej i nie czekać do następnego dnia. 

Bartosz za odpowiedź: 

Najlepsza jest pora popołudniowo-wieczorna, dlaczego? Podczas odbioru paczki z paczkomatu myślę o tych wszystkich osobach z awizami w ręku i stojących na poczcie którąś godzinę z kolei. 

Daniel za odpowiedź: 

Najbardziej lubię w dzień, nocą straszny ze mnie leń. 

Kasia za odpowiedź: 

Paczki z Paczkomatu najbardziej lubię odbierać wtedy, kiedy mi pasuje :) To znaczy bardzo różnie: czasem rano, nieraz w południe, nierzadko wieczorem, a zdarza się i w nocy! Odbieram po prostu wtedy, kiedy mam czas i kiedy chcę. Bo tak mogę. Za to właśnie najbardziej lubię Paczkomaty! Nie ograniczają mnie, nie każą czekać na siebie, nie uziemiają w domu, nie wydzwaniają nad ranem, nie mają humorów... Czekają na mnie zawsze z otwartymi... skrytkami :) 

Kinga za odpowiedź: 

Najbardziej lubię wieczorne tête-à-tête z Paczkomatem przy świetle księżyca. Nie ma lepszego początku niż ""dotknij ekranu""... nie marnuje czasu, sam prosi o numer telefonu, a potem już samo się toczy... kilka przycisków, niepewność czy dotknęłam tam gdzie trzeba, pełne emocji oczekiwanie i jest! Otwiera się przede mną! Taki z niego krótkodystansowiec, że wszystko nie zajmuje więcej niż 20 sekund :))) 

Rafał za odpowiedź: 

Gdy wiem, że paczka w Paczkomacie już na mnie czeka, z jej odbiorem nigdy nie zwlekam. Nie ważne czy rano, czy w południe, czy w nocy, Lecę po nią jak wystrzelony z procy. Nie po to Paczkomaty się tak sprężały, żeby paczki bezpańsko leżały :) 

Tomasz za odpowiedź: 

albo przed..., albo po..., nigdy zamiast. 

Daria za odpowiedź:

Czy to środa, czy sobota, każdy dzień jest dobry - nie dziwota! Czy to ranek, czy południe, wieczór, noc, czy północ - zawsze cudnie! Jednak dla mnie osobiście, noc jest pierwsza na top liście. Wtedy bez przeszkód do paczkomatu docieram i z nikim się po drodze nie użeram. Gdyż wszyscy smacznie w łóżkach pochrapują i drogi do niego nie zajmują. Wtedy na spokojnie, bez pośpiechu paczkę swą odbieram nie ukrywając uśmiechu! 

Sebastian za odpowiedź: 

W jakich porach najbardziej lubię odbierać paczki z Paczkomatów? W jeansach lub dresach.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Z Laureatami skontaktujemy się wkrótce mailowo.

Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy kolejny powód do radości – nasza sieć Paczkomatów liczy już 4000 maszyn, a będzie jeszcze więcej. Czterotysięczna maszyna trafiła do dużej wsi gminnej Suchy Las, leżącej w Wielkopolsce. Do końca roku chcemy mieć 4500 lokalizacji w Polsce. W okresie styczeń – wrzesień 2018 roku dostarczyliśmy ponad 53 mln przesyłek, czyli o 48,8% więcej rok do roku.
Magazynowanie paczek w POP

Odbieraj paczki, póki gorące!

Zbliża się sezon wyprzedażowy oraz świąteczny, czyli najgorętszy okres dla naszych Kurierów. Aby oszczędzić czas naszych Klientów, od początku października testujemy nowe rozwiązanie. Teraz, paczki będziesz mógł odebrać szybciej i sprawniej, nie martwiąc się przepełnionym Paczkomatem. Zobacz, na czym polega magazynowanie.