„O jakiej porze najbardziej lubisz odbierać przesyłki z Paczkomatu? I dlaczego?” - Wyniki konkursu.

Zainteresowanie konkursem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Spośród ponad sześciu tysięcy nadesłanych odpowiedzi wybraliśmy zwycięzców.
„O jakiej porze najbardziej lubisz odbierać przesyłki z Paczkomatu? I dlaczego?” - Wyniki konkursu.

A oto i oni: 

Nagrodę główną - Tablet Samsung Galaxy Tab 3 T110 Lite A9 40GB - otrzymuje Marcin za odpowiedź: 

Odmawiam odpowiedzi! Pora jest moja własna, prywatna, nie ujawniana publicznie! 

Bony podarunkowe o wartości 100 zł, do wykorzystania w sklepie internetowym x-kom.pl otrzymują: 

Olga za odpowiedź:

Późnym wieczorem zamiast zaglądać do lodówki, wolę zajrzeć do paczkomatu ;) 

Edyta za odpowiedź: 

O KAŻDEJ porze. Nie lubię ograniczeń, a noc mi nie straszna! Kiedy dostaję informację o wyczekiwanej paczce zależy mi na tym, żeby odebrać ją jak najszybciej i nie czekać do następnego dnia. 

Bartosz za odpowiedź: 

Najlepsza jest pora popołudniowo-wieczorna, dlaczego? Podczas odbioru paczki z paczkomatu myślę o tych wszystkich osobach z awizami w ręku i stojących na poczcie którąś godzinę z kolei. 

Daniel za odpowiedź: 

Najbardziej lubię w dzień, nocą straszny ze mnie leń. 

Kasia za odpowiedź: 

Paczki z Paczkomatu najbardziej lubię odbierać wtedy, kiedy mi pasuje :) To znaczy bardzo różnie: czasem rano, nieraz w południe, nierzadko wieczorem, a zdarza się i w nocy! Odbieram po prostu wtedy, kiedy mam czas i kiedy chcę. Bo tak mogę. Za to właśnie najbardziej lubię Paczkomaty! Nie ograniczają mnie, nie każą czekać na siebie, nie uziemiają w domu, nie wydzwaniają nad ranem, nie mają humorów... Czekają na mnie zawsze z otwartymi... skrytkami :) 

Kinga za odpowiedź: 

Najbardziej lubię wieczorne tête-à-tête z Paczkomatem przy świetle księżyca. Nie ma lepszego początku niż ""dotknij ekranu""... nie marnuje czasu, sam prosi o numer telefonu, a potem już samo się toczy... kilka przycisków, niepewność czy dotknęłam tam gdzie trzeba, pełne emocji oczekiwanie i jest! Otwiera się przede mną! Taki z niego krótkodystansowiec, że wszystko nie zajmuje więcej niż 20 sekund :))) 

Rafał za odpowiedź: 

Gdy wiem, że paczka w Paczkomacie już na mnie czeka, z jej odbiorem nigdy nie zwlekam. Nie ważne czy rano, czy w południe, czy w nocy, Lecę po nią jak wystrzelony z procy. Nie po to Paczkomaty się tak sprężały, żeby paczki bezpańsko leżały :) 

Tomasz za odpowiedź: 

albo przed..., albo po..., nigdy zamiast. 

Daria za odpowiedź:

Czy to środa, czy sobota, każdy dzień jest dobry - nie dziwota! Czy to ranek, czy południe, wieczór, noc, czy północ - zawsze cudnie! Jednak dla mnie osobiście, noc jest pierwsza na top liście. Wtedy bez przeszkód do paczkomatu docieram i z nikim się po drodze nie użeram. Gdyż wszyscy smacznie w łóżkach pochrapują i drogi do niego nie zajmują. Wtedy na spokojnie, bez pośpiechu paczkę swą odbieram nie ukrywając uśmiechu! 

Sebastian za odpowiedź: 

W jakich porach najbardziej lubię odbierać paczki z Paczkomatów? W jeansach lub dresach.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Z Laureatami skontaktujemy się wkrótce mailowo.

walentynkowa loteria InPost InLove

Zakochany InPost!

Wystartowała wielka loteria Walentynkowa InPost InLove! Do zgarnięcia jest ponad pół miliona nagród gwarantowanych i nagroda główna kultowy Fiat 500!