Od nadania do zakochania jeden krok!

Od nadania do zakochania jeden krok!

14 lutego 2021

Jak wiecie, nasza miłość do wygodnego nadawania i odbierania przesyłek nie ma granic. Jest tak duża, że postanowiliśmy to podkreślić i przygotowaliśmy walentynkową odsłonę słynnego już Paczkomatu #10000. Specjalny projekt na święto zakochanych możecie już podziwiać we Wrocławiu przy ul. Łódzkiej 19.

Wierzymy, że wszystko zaczyna się od pierwszego kroku – od pierwszej wiadomości, pierwszego spojrzenia i od pierwszego nadania. Jesteśmy przekonani, że wysyłanie paczek również może być romantyczne, jeśli tylko intencje pochodzą prosto z serca. Walentynki to idealny moment, żeby przypomnieć Wam o nowej opcji nadawania paczek bez drukowania etykiety dostępnej w aplikacji InPost Mobile – jesteśmy pewni, że nie ma lepszej okazji na wysłanie paczki do bliskiej osoby niż właśnie 14 lutego!

Do wyrażania miłości przez nadanie paczki motywujemy również poprzez konkurs, który kilka dni temu wystartował w naszych mediach społecznościowych – na Instagramie i na Facebooku. Swoje zgłoszenia możecie wysyłać do 17 lutego. 

Chcesz wziąć udział w akcji #RomantyczneNadania i wygrać jeden z zestawów biżuterii od ANIA KRUK jewellery?

  1. Nagraj krótki filmik, na którym nadajesz paczkę w aplikacji InPost Mobile #BezEtykiety, a następnie wkładasz ją do Paczkomatu. 

  2. Opublikuj swój materiał na publicznym Facebooku lub Instagramie (feed, story) z oznaczeniami: @inpostpl, @aniakruk_jewellery oraz z hasztagiem #RomantyczneNadania.

  3. WAŻNE! Filmik powinien przedstawiać jak najbardziej romantyczne nadanie paczki. Liczy się wszystko: muzyka, taniec, śpiew, kreatywne opakowanie paczki, etc. Tylko… włącz swoją wyobraźnię i zaskocz nas pomysłem!

Pamiętajcie: nadanie od zakochania dzieli tylko jeden krok! ​​​​​​​